Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 18 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πραγματικά ότι καλύτερο έχει περάσει φέτος ιδανικό για πιπινολατρες.
Συνεννόηση με το γραφείο όπως πάντα άψογη.
Πανέμορφη πραγματικά με μια αθωότητα που σπάνια βλέπεις στον χώρο αλλά παράλληλα έμπειρη, ότι έψαχνα ακριβώς, ίσως και να ταίριαξε η χημεία δεν ξέρω αλλά πραγματικά ένα πανέμορφο πιπίνι της διπλανής πόρτας.
Χτυπάει και ανοίγω και μου σηκώνεται στιγμιαία με το που την βλέπω προφανώς μου τρέχανε τα σάλια σαν τον λυσσασμένο δράκουλα αντικρίζοντας ένα 20 χρόνο άγγελο με πανέμορφα μάτια. Ναι! Έρωτας
Φιλί πεταχτό στο στόμα αν και τα αποφεύγω αλλά με αυτήν ενέδωσα, καπάκι με ακουμπάει πάνω από την φόρμα και γελάει που είμαι κάγκελο.
Χυνόμαστε καναπέ την κερνάω κρασάκι όπου έσκασε ένα χαμόγελο απίστευτο και τσουπ έσπασε ο πάγος καθώς ερχότανε όλο και πιο κοντά μου στον καναπέ.
Της λέω θέλεις να κάνεις μπάνιο, μου λέει έχω κάνει αλλά θα κάνω άλλο ένα why not.
Βάζω μουσική και βγαίνει από το μπάνιο τσιτσιδι όπου μένω παγωτό πραγματικά σε σημείο που γέλαγε και έτρεξε κοντά μου καθώς με ρωτούσε τι έπαθες.
Σώμα πέτρα, στήθος ζωγραφιά petit, νινάκι γυαλί λες και δεν έχει φάει ταλαιπωρία.
Με γδύνει μονη της ψιλοχορευοντας και αρχίζει να με φιλάει από τον λαιμό μεχρι το καυλι ασταμάτητα καθώς με χάιδευε εκεί κάπου είπα μέσα μου οκ αξίζει μέχρι και το τελευταίο ευρώ θα περάσω καλα.
Ξεκινάει πιπα amateur στην αρχή αλλά στην συνέχεια έμπειρη με περιποίηση της γύρω περιοχής με απαλό ρούφηγμα στα μπαλάκια.
Αρχίζω να καυλωνο σε σημείο που δεν το περίμενα και της λέω ορθά κοφτά σταματά γιατί δεν θα κρατηθώ άλλο, μου βάζει το χερι της στην κοιλιά απαλά και με σταματάει από το να σηκωθώ και μου λέει ξερά άσε με να συνεχίσω καθώς βογκούσε αληθοφανέστατα, καπακι της πιανω το νινι και εσταζε, στα επόμενα δευτερόλεπτα έχυσα τον νιαγαρα μέσα στο στόμα της παραλιγο να πνιγει παραλληλα ψιλογελασε για το φορτίο που δέχτηκε Χαμόγελο με γλώσσα
Μπανακι και οι δυο μαζί όπου γέλαγε ολη την ώρα και για να μην το κουράζω στην συνέχεια ανταπέδωσα σε σπατουλα το νινι της για να την ευχαριστήσω πραγματικά για την υπέροχη εμπειρία, όπως και έπραξα γιατί με γέμισε ζουμιά, στάζοντας ζουμιά από το στόμα μου σαν τον δράκουλα την γύρισα στα 4 μανιασμένος όπου την σφυροδρεπανοκοπησα μέχρι το τέλος χαϊδεύοντας την κολοτρυπιδα της απαλά όπου το δέχτηκε με κραυγές χαράς και αυτό το τέλος βλέποντας αυτόν τον θεσπέσιο κολο ήρθε γρήγορα.
Ναι σας κούρασα αλλά το συγκεκριμένο πιπινι αξίζει πολλά, θα το κλείσω εδώ αναφέροντας το εξής καθώς πήρε τα χρήματα, τα άφησε πάνω στο κρεβάτι και με αγκάλιασε σφιχτά δίνοντας ένα φιλί για καληνύχτα με ένα χαμόγελο μέχρι τα αυτιά.
Με το ίδιο χαμόγελο γύρισα σπίτι στην γυναίκα μου χαρούμενος με υπομονή για άλλον έναν μήνα οικογενειακής ζωής, προφανώς καλύτερος σύζυγος από ότι ήμουν πριν από αυτό το ραντεβου Ευλόγησον Μαλακία

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 17, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Black Driller
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Απρ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
464
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Apacher, Stef68 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Απριλίου, 2023
Δαχτυλακια δέχεται το μωρό;;
review reaction 2 review reaction 1 Black Driller, hornyasfuck
28 Απριλίου, 2023
Ωραίοι παίδες το έχετε σκίσει το μικρό!
review reaction 1 Black Driller, hornyasfuck
28 Απριλίου, 2023
Ακριβως ετσι.Ανανεωσες τον γαμο σου για ενα μηνα ακομα.
review reaction 1 review reaction 3 Black Driller, Καβαλαρης!!!, hornyasfuck
28 Απριλίου, 2023
Βρήκες το μυστικό του επιτυχημένου γάμου!! Τύφλα να έχουν οι ψυχολόγοι!!
review reaction 1 review reaction 3 Black Driller, Καβαλαρης!!!
29 Απριλίου, 2023
To μυστικό το πετυχημενου γαμου είναι να πηγαινετε ξεχωριστα διακοπες.
review reaction 1 Black Driller, Yatoputso
01 Μαΐου, 2023
"Με το ίδιο χαμόγελο γύρισα σπίτι στην γυναίκα μου χαρούμενος με υπομονή για άλλον έναν μήνα οικογενειακής ζωής, προφανώς καλύτερος σύζυγος από ότι ήμουν πριν από αυτό το ραντεβου". Γύρισες στο "λιμάνι" σου, μπαγασάκο....
review reaction 1 Black Driller
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6