Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 18 10
Call-Girls 55253
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ωπ τί έγινε; Μετά την Ανάσταση Κυρίου είχαμε και μεταγραφές.
Καλώ το γραφείο και ρεζερβάρω την Ήρα αλλά με μία επιφύλαξη ότι δεν έχει ακόμη αφιχθεί.ΟΚ απαντώ και αναμένω επιβεβαίωση σας. Επιβεβαιώθηκε το ραντεβού και πάλι σε αναμονή ώσπου να μας έρθει η νεαρά μας.
Το ραντεβού στην ώρα του με λευκό κουστούμι η Βραζιλιάνα μας, μαύρο πουκάμισο, ψηλοτάκουνο πέδιλο και τσαντικό. Άλλαξε και το χρώμα των μαλλιών της , το άνοιξε λιγουλάκι.
Κορμί πολύ καλό και φυσικό, πωπουδάκι μούρλια, στηθάκια μικρά στητά με ρόγα που βγάζει μάτι ειδικά άμα την περιποιηθείς.
Βγαίνει από το ασανσέρ και με καβάλησε-πήδηξε πάνω μου κυριολεκτικά (πέρασε τα πόδια της γύρω από την μέση μου και γατζώθηκε από τον σβέρκο) , η γλώσσες μας μπεδεύτηκαν και τα χέρια μου γράπωσαν τον πωπουδάκο της.
Ωχ μάνα μου!
Με είχε βεντουζώσεις και δεν ξεκώλαγαν τα χειλάκια της.
Άντε να ξεντυθούμε γιατί θα μας τρελάνεις.
Έτοιμη μπανιαρισμένη, μοσχομύριστη η νεαρά μας ου τον έπιασε και με οδήγησε στο δωμάτιο για μια καλή, υγρή και αισθησιακή πίπα, μπαλάκια μόνο χάδι με τα χεράκια της. Το γυρίσαμε στο 69 , δακτυλάκι ένα και πίσω γιοκ.
Αλεξίπτωτο πλαγιάς και κάθησε πάνω μου, μα πως κουνιέται έτσι το μωρό λες και χορεύει σάμπα, τα χερια μου έπαιζαν με τις ρόγες της.
Νου κουράστηκε όμως και ζήτησε να αλλάξουμε σε ιεραποστολικά , άνοιξε διάπλατα τα ποδαράκια και βουτιά, με αγκάλιαζε , με φίλαγε και δώστου εγώ πιστόνιασμα.
Τελείωσα αλλά εκεί δεν με άφηνε να βγω και δώστου φιλιά.
Περάσαμε για φρεσκάρισμα ξεχωριστά και μετά για κρασί και iqos. Που να το ευχαριστηθώ ; Με το που ήπιε δυο γουλιές άρχισε να με φιλάει πάλι και το χέρι της να ψαχουλεύει. Παρατάω το iqos και άπλωσα τα ξερά μου στο κορμάκι της, η γλώσσα μου το πέρασε όλο, καλά τις ρόγες ήθελα να τις φάω.
Βάλαμε αλεξ΄ίπτωτο και προσγειώθηκα αυτήν την φορά μες το μουνάκι της επί το κανα-πέος, δεύτερη στάση στα όρθια και κολλημένη στον τοίχο, έφαγε και ελαφριά μπατσάκια.
Ντριν το κινητό της με την υπενθύμιση, εκεί απτόητη η Βραζιλιάνα μας εκτελούσε το έργο της.
Τελείωσα εντός , μου έδωσε ένα φιλί και πέρασε για το τελευταίο φρεσκάρισμα.
Χρήματα κατά την έξοδο και εις το επανιδείν!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 24, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
148€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
gpd
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
22 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
329
Likes:
26.146
Πόντοι:
33.779
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kostiiis, redb, Rebirthed Sapiens Sapiens και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Απριλίου, 2023
Θέλω να πιστεύω ότι δεν πήρες ρέστα το 2ευρω και της το άφησες για tips Ματάκι
review reaction 1 review reaction 3 daddycool, hornyasfuck
26 Απριλίου, 2023
xaxaxaxxaxaxxaa
gpd
gpd
review reaction 3 hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2