Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 2 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Σε πολλούς ίσως δεν θα αρέσει η εμφάνιση της. Σε πολλούς γενικά ίσως δεν θα αρέσει. Αλλά η Καμίλ είναι πάρα πολύ καλή στο σέρβις της. Πλήρωσα με το που βγήκα από το ντουζ για να μην έχω μετά διαλόγους.
Στο κορμί έχει διάσπαρτα κάποια τατουάζ και ένα πάνω από το μουνι της. Έχει κοιλίτσα λες και όλα τα κιλά τα έξτρα τα πήρε εκεί. Εμένα δεν με ενοχλήσει. Έχει ένα από τα πιο όμορφα και στητά φυσικά στήθια που έχω δει τελευταία. Φιλάει πάρα πολύ όμορφα αλλά μόνο αν το ζητήσεις. Πίπα με σωστή χρήση του χεριού και σεξ σε όλες της στάσεις που θες.
Με έκανε εντύπωση η ευγένεια της και οτι ηταν συνέχεια με το χαμόγελο. Με έκανε συγκλονιστική πίπα. Την γάμησα.κυριως ιεραποστολικά. Την είπα να με μιλάει και λιθουανικά όσο την βστευα. Τελικά τα κορίτσια που δεν είναι μοντέλα με κάνουν περισσότερο στο σεξ. Όχι ότι δεν θα πάω μαζί τους. Αλλά τι να σε πω περνάω καλύτερα με αυτές. Για όσους δεν τους σταματάει το κάπως ατσούμπαλο κορμί να πάνε
ΥΓ; Η φωτογραφία στο καθρέφτη είναι από το.ξενοδοχειο αλλά.κρυβει επιμελώς την κοιλίτσα

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Διαγραμμένο μέλος 185569
Προμότορας
Εγγραφή:
12 Νοε 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
230
Likes:
4.835
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, maradona7, mancunian1986 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Απριλίου, 2023
Γεια σου καρντάση με τα ωραία σου !
review reaction 1 Antonis78
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1