Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 3 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
2.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Προσπαθώ με τις κριτικές μου πάντα να μη θίξω τις κοπέλες γιατί σκέφτομαι ότι αυτές θέλουν να δουλέψουν, έχουν κάποιες υποχρεώσεις, και οι εποχές μας δεν είναι οι καλύτερες, το γνωρίζω εγώ το γνωρίζετε εσείς.
Ομως έχω και μία υποχρέωση στους συναγωνιστές, τουλάχιστον έτσι το σκέφτομαι εγώ, πρέπει να είμαι ειλικρινής, Γιατί Για αυτό το χόμπι σκάμε φράγκα και δεν είναι και λίγα, και ταυτόχρονα να προσπαθήσω να χρησιμοποιώ λέξεις και εκφράσεις για να μην προσβάλλω τις κοπέλες.
Χωρίς περαιτέρω κουβέντες πολύ απλά η συνάντηση κράτησε ενάμιση λεπτό το πολύ.
Μπήκε στο σπίτι, την ρώτησα τρεις φορές αν όντως λέγεται Μαρίζα την κοίταξα καλά καλά, και αποφάσα ότι αυτό στον εαυτό μου δεν θα το κάνω.
Οσο πιο ευγενικά μπορούσα ακύρωσα την συνάντηση.
Δεν γνωρίζω για τις υπηρεσίες και ούτε θέλω να τις φανταστώ ωστόσο η κριτική μου αφορά μόνο την εξωτερική εμφάνιση.
Σε καμία περίπτωση είναι η ηλικία που δηλώνεται στο site
Σε καμία περίπτωση αυτή η κοπέλα είναι αυτή που φαίνεται στις φωτογραφίες αναρτημένες στο site
Σε καμία περίπτωση το σωματότυπο που φαίνεται στις φωτογραφίες αντιστοιχεί στην πραγματικότητα
Σε καμία περίπτωση η κοπέλα αυτή αξίζει την τιμή πού αναγράφεται στο site.
Εβαλα 10 στην γενική συμπεριφορά και στην επικοινωνία γιατί όντως μου φάνηκε άνθρωπος με τον οποίο μπορείς να μιλήσεις να πεις δυο κουβέντες και ήταν χαμογελαστή επίσης έβαλα δέκα στη διάθεσή για το σεξ ας μην κάναμε τίποτα μόνο και μόνο από σεβασμό.




Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 22, 2023
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
TheSilver
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Οκτ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
810
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Colibri, doc_lin, FIDEL Sk και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Απριλίου, 2023
Οταν διαβάζεις 27 χρονων ειναι τουλαχιστον 35. Οταν διαβάζεις 35 χρονών τι θα μπορούσες να περιμένεις;
review reaction 1 hornyasfuck, silverxxx
23 Απριλίου, 2023
Δυστυχωςτο γραφείο ειναι σε παρακμή όπως φαινεται. Να σαι καλά που μας ενημέρωσες πριν τα κλαψουμε....
review reaction 1 hornyasfuck, silverxxx
23 Απριλίου, 2023
Επιβεβαιωνω 1000%,την ακυρωσα σε χρονο dt..λυπαμαι αλλά ειχε ενα κακιστο στυλ και εμφανιση
review reaction 1 hornyasfuck, Stavros(2), silverxxx
24 Απριλίου, 2023
Και κατι ακομα,δεν διαβαζουμε ποτε ουτε δινουμε την παραμικρη σημασια στα αλλα 3 site που υπαρχουν,ειναι ολοι βαλτοι στημενοι..ιδιως εκεινο που ασχολειται με ιεροδουλες...Ολες τις κριτικες τις γραφει το ιδιο ατομο αν προσεξετε τον τροπο γραφης του.
Και δεν ειναι τυχαιο οτι ολοι οι προμοτορες που εκδιωχθηκαν απο εδω,κατεφυγαν σε αυτα τα ασημαντα site
review reaction 1 review reaction 3 silverxxx, hornyasfuck
24 Απριλίου, 2023
Ρε αδέρφια μπορείτε να μου την περιγράψετε λίγο ηλικιακά, σωματικά, εμφανισιακά το σκέφτομαι να μπω δεν με νοιάζει η ηλικία αλλά θα ήθελα μια δεύτερη γνώμη. Αν δεν θέλετε εδώ τότε pm.. Ευχαριστώ
review reaction 1 hornyasfuck, silverxxx
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5