Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.0 1 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Εμφάνιση πολύ καλή. Είναι μια όμορφη Βραζιλιάνα με πολλές πλαστικές, Τατουάζ , πλαστικά βυζιά.
Επικοινωνιακή καλή στα Αγγλικά. Μέχρι εδώ όμως τα καλά!!
Διάθεση στο σεξ 0., προσπαθεί να κλέψει χρόνο μιλώντας.
Ντουζ δεν έκανε !
Ηλικια στο site 24 , η ίδια μου είπε 36 !!!
Είχα κλείσει δωμάτιο vip με τζακούζι και σάουνα ! που να ήξερα. Μόλις το βλέπει μου λέει πως εχει αλλεργία στην ζέστη και δεν μπορεί να μπει!
Λέω άντε να το παραβλέψω και αυτό ( κακώς βέβαια ..).
Στην συνέχεια προσπαθεί να πάρει πίπα η οποία ήταν τόσο ρηχή !
Δάχτυλο στο μουνί με τίποτα ! Πήγα να πιάσω βυζί , όλο μου τράβαγε το χέρι.
Στην συνέχεια την γυρνάω στα 4 , και μπαίνω μέσα. αλλάξαμε στάση , ήρθε απο πάνω και μόλις ήθελα να τελειώσω σηκώθηκα , έβγαλα το προφυλακτικό και .........εκει άρχισε το πανηγύρι!!! no! no! no! what are you doing ! stop! γιατι την ρωτάω ? λέει στο site Τελείωμα στο σώμα – Cum on Body !
σηκώνεται από το κρεβάτι με φωνές και να λέει πως δεν την σέβομαι και πως έπρεπε να την ρωτήσω αν το κάνει! Τηλεφωνώ στο γραφείο του αναφέρω πως τελείωσα και τι είχε συμβεί!
Η κοπέλα άρχισε να με απειλεί πως θα φωνάξει την αστυνομία και πως θα έχω πρόβλημα γιατι την γάμησα!
Της λέω "σήκω και φύγε ¨και δεν έφευγε ! μου έβγαζε γλώσσα , μίλαγε συνέχεια , φώναζε πως δεν την σεβάστηκα ! της ξαναλέω ντύσου και φύγε ! τίποτα! ντύνομαι γρήγορα και φεύγω γιατί δεν ήθελα ουτε να την βλέπω! την άφησα στο δωμάτιο !
τσάμπα τα 150 + 55 το δωμάτιο !!!
Απαράδεκτη συμπεριφορά!!!!!!μακριά απο αυτήν !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ούτε το γραφείο όμως συμπεριφέρθηκε σωστά ! το πήρα τηλέφωνο μετα , μιλούσαμε για πολύ ώρα και προσπαθούσε να την δικαιολογήσει ………. Την επόμενη φορά να μιλήσει στον υπεύθυνο να έχω έκπτωση ….Δεν θέλω έκπτωση την επόμενη φορά! Αυτήν η κοπέλα δεν άξιζε ούτε για 50 ευρώ ! όχι για 150! ΚΡΙΜΑ , ΚΡΙΜΑ !!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 19, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Κακή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
29 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
288
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, piko, ntinosam και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

16 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 16
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 16
1 2