Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 18 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Δεν είχα ξαναερθει σε επαφη με το συγκεκριμένο γραφείο, αλλά βλέποντας τις Φωτογραφίες της Freya η αλήθεια είναι ότι μου έτρεχαν τα σάλια!!! Μαλλον μπαίνω στη φάση του ξεκούτη μεσήλικα σιγα σιγά! Ήξερα ότι εχτές ήταν η τελευταία της μέρα αλλά είχα κλείσει με άλλην ανεξάρτητη και έλεγα κοίτα που θα χάσω την ευκαιρία να την συναντήσω, όμως επειδη η κοπέλα έπρεπε να μου το ακυρώσει, παίρνω καπάκια τηλ το γραφείο και μου λέει είναι διαθέσιμη! Βουρ για το airbnb, μπανακι και κρασακι μεχρι να έρθει η κοπέλα. Φτάνει και αν βγάλουμε την λάμψη του photoshop η κοπέλα είναι 20χρονο γάλακτος με μάτια ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ! Προσπαθω να μην χυμάω απ'το πρωτο λεπτο και προσπαθω να ανοιξω κουβεντα, οκ η κοπελα δεν ξέρει αγγλικα για να ορθωσει μια φράση οπότε όσοι σαν εμένα θέλουν μια κάποια επικοινωνια το ξεχνάτε. Μπαίνει στο μπάνιο και σε 2 λεπτα έρχεται πίσω γυμνή (στο τέλος ανακάλυψα ότι είχε έρθει χωρίς εσώρουχα). Το σώμα είναι το όνειρο των πιπινολάτρων, λειο δέρμα σφιχτο κορμάκι βυζί A cup πέτρα και κωλος τουρλωτός όνειρο. Κάπου εδώ όμως τελειώνουν τα καλά για εμένα. Η όλη συμπεριφορά έδειχνε βιασύνη, εγω της έλεγα εχουμε μιαμιση ώρα χαλάρωσε αυτή τίποτα . Φιλιά με γλώσσα δίνει αλλα την ενοχλούν οι καπνιστές παρ'όλο που είχα πλύνει δόντια ειχα μασήσει τσιχλα κτλ. Παίχτηκαν δύο γύροι με εναλλαγή στάσεων και ήταν εντελώς εκνευριστική γιατί κάθε 3 λεπτά με έβαζε να αλλαζω στάση γιατί έλεγε την πονουσε έτσι και πουθενά δεν βολευόνταν και δεν είμαι και κανένας μεγάλος. Η πίπα είναι η αλήθεια δεν ήταν κακή, άνω του μετρίου. Της ζήτησα να μου γλείψει τα μπαλακια και μου λέει +30 και πήγα να γελάσω. Τέλος πάντων να μην τα πολυλογώ στον δεύτερο γύρω θα μπορούσα να την πηδήξω για τρία τέταρτα συνεχόμενα μόνο και μόνο σαν αντίποινα που μου έσπασε τα νεύρα αλλα επείδη δεν είμαι τύπος που βλέπει κάποια να δυσανασχετεί και να φτιαχνεται εδώσα τερμα χύνοντας στο σώμα της 20 λεπτα πριν την λήξη του χρόνου. Σε τρια λεπτα η κοπέλα είχε ντυθεί χωρίς καν να ρωτήσει και μου μου κάνει money for me? thank you I go... Εννοείται την άφησα να φύγει γιατί δεν υπήρχε κανείς λόγος να μείνει.
Βγήκα κι εγω στο μπαλκόνι να κάνω ενα τσιγάρο και να πιω την μαλαγουζια Γεροβασιλείου που ήταν εξαιρετική και σκεπτόμενος την συνάντηση κατέληξα στα εξής: Προκειται για μια κοπέλα πανέμορφη που πρώτον δεν ξέρει να κάνει σεξ (το cow είναι η στάση που συνήθως το αξιολογώ), δεν ξέρει να αξιοποιεί τα δυνατά της σημεία γιατι με τέτοιο πρόσωπο και μάτια (θα το ξαναπώ έχει ματάρες) θα μπορούσε αν ήξερε να παίξει το παιχνίδι της αποπλάνησης να σε απογειώσει, τελός το να σηκώνεται να φεύγει πριν λήξει ό χρόνις φυσικά είναι φάουλ, τέλος (κι εδώ έχουν ευθύνη και τα γραφεία) αν η άλλη δεν μιλάει γρι αγγλικα περα απο no, yes, maybe (Ερώτηση Have you been in Greece before? Απάντηση Maybe Χεχε! ) καλό είναι να στο λένε. Αρκετά εγραψα νομίζω.
Στο δια ταύτα:
Πρόσωπο Σωμα 10 με τόνο γιατι το σύστημα δεν με άφηνε να βάλω παραπάνω στα υπολοιπα ότι δήλωσα!
Καλό 'Αγιο Πάσχα στους 1500 αμαρτωλούς που είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 14, 2023
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
220€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σπουδαίος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
1.468
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Leviathan, THV, Yatoputso και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού