Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 11 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Συνάντηση με την Alexa σε Hotel κατόπιν πολύ καλής συνεννόησης με το γραφείο, η Alexa ήρθε στην ώρα της με καθημερινό ντύσιμο, πρόκειται για μια όμορφη και ευγενική γυναίκα οπως την βλέπετε στις φωτογραφίες, μιλήσαμε για 5 - 6 λεπτά να σπάσει ο πάγος μου ζήτησε τα χρήματα και μετα πήγε να φρεσκαριστεί στο μπάνιο για 10 λεπτά, όταν με το καλό βγήκε ήρθε στο κρεβάτι αρχίσαμε τα χάδια και τα γλωσοφιλα, αφαίρεσε την πετσέτα μου και βλέποντας τον πούτσο είπε ότι τον έχω πολύ μεγάλο κάνοντας μια αδιάφορη πίπα, έπειτα ανέλαβα εγώ δράση και της έγλειψα το στήθος και το μοσχομυριστό μουνακι της χώνοντας την γλώσσα μου βαθιά, εκεί μου ζήτησε να την γλείψω επιφανειακά όπως και έκανα. Πέρασμα προφυλακτικού και μου ζητάει να ανεβεί από πάνω γιατί όπως μου είπε θα την διευκόλυνε για να προσαρμοστεί πάνω στην πούτσα μου, δεν της χάλασα χατίρι καβάλησε βγάζοντας καυλωτικες κραυγές μέχρι που κουράστηκε και αλλάξαμε σε ιεραποστολικό όπου φάνηκε να είναι λίγο καλύτερα τα πράγματα και για τους δυο, μετα την γύρισα μπρούμυτα οπού δεν άντεξε ούτε 1 λεπτό, στήνεται στα τέσσερα, προσπαθώ να ανεβάσω στροφές ακούω κραυγές ταυτόχρονα με οπισθοχώρηση του κωλαρακου της και επιστρέφω σε ρελαντί λειτουργία (safe mode), το γυρνάμε πάλι σε ιεραποστολικό, βλέποντας την να υποφέρει την ρωτάω αν θέλει να την χύσω για κάνει ένα διάλειμμα, μου απαντάει χωρίς δεύτερη σκέψη ναι, έτσι και έγινε, μόλις έχυσα μου λέει να μειώσουμε την διάρκεια του ραντεβού από 90 λεπτά σε 60 λεπτά , εντάξει της απαντώ, μου επέστρεψε τα χρήματα των 30 λεπτών και ενημέρωσα και εγώ το γραφείο ότι η κοπέλα ζήτησε να αποχωρήσει νωρίτερα προς αποφυγή παρεξηγήσεων, την αποχαιρέτησα με ένα φιλάκι και της ευχήθηκα καλή τύχη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 14, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
karaflodemonas
Μέλος
Εγγραφή:
2 Απρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
179
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, hornyasfuck, kwstasxat και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Απριλίου, 2023
Κοινως κομοδινο απο τα λιγα και αυτη....ευχαριστουμε αρχοντα
review reaction 3 hornyasfuck
16 Απριλίου, 2023
@andronikos3 Δέν γράφει αὐτό ὁ ἄρχοντας. Ἁπλῶς κουράστηκε τὸ κορίτσι.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2