Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 36 10
Call-Girls 104794
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Απόφαση της τελευταία στιγμής αλλά σκέφτηκα ότι με τόσες καλές κριτικές τι έχω να χάσω.
Θετικά: φοβερό πετιτ σωματάκι όπως μου αρέσει, ωραίο βυζάκι φυσικό και κολαράκι σφριγηλό από άλλο πλανήτη. Καθαρή και περιποιημένη, μοσχοβολιστή.
Αρνητικά: ζήτησε χρήματα πριν καν παει στο μπάνιο και τα μέτρησε. Φάουλ γιατί δεν είμαι κανένα αμούστακο παιδάκι. Και τη δωματιάρα μου είχα κλείσει και το μπουκαλάκι κρασί είχα στη σαμπανιέρα.
Φιλια λίγα και χωρίς γλώσσα, φάουλ δεύτερο.
Δαχτυλάκια όχι φάουλ τρίτο.
Γλυψίματα με κόφτη κάθε τρεις και λίγο λες και την χαλούσε να τελειώσει. Αυτο ήταν και το τέταρτο και μεγαλύτερο φάουλ μιας και αυτό είναι το φετίχ μου.
Όποτε είχαμε δυσκολίες στην ανόρθωση αφού είχα φάει αρκετή ξενέρα όποτε δεν τη λυπήθηκα και την άφησα να παιδευτεί αρκετά στο πιπέτο ώστε να έχουμε τη σωστή ανόρθωση.
Cow, doggy, ιεραποστολικό, doggy και ξανά cow για το τελείωμα. Ήξερα ότι το doggy είναι το αγαπημένο της όποτε έδωσα τον απαιτούμενο πόνο. Όταν κουράστηκα γύρισμα στη δικιά μου αγαπημένη στάση με cow και τελείωμα βαθιά μέσα στο Ουκρανεζάκι.
Ένας γύρος γιατί η ηλικία και η κούραση δεν επιτρέπει και περισσότερα. Κουβεντούλα, και κρασάκι μέχρι τη λήξη ( το ήπιαμε το μπουκαλάκι…).
Από τις κριτικές περίμενα περισσότερα. Μου έβγαλε μια μηχανικότητα και δεν ένιωσα ούτε gfe ούτε pse κατάσταση. Περίμενα πολυ περισσότερα από τετοιο βαρύγδουπο όνομα.
Το ίσως το έβαλα μόνο και μόνο γιατί θα ήθελα απλά να δω αν έπεσα σε κακή ημέρα ή όντως έτσι είναι. Στανταράκι με τίποτα.
Ανάμεικτα συναισθήματα λοιπόν.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σεβαστός
Εγγραφή:
24 Μαϊ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
991
Πόντοι:
1.010
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TurboLover, THV, Quarantaris και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού