Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 86 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
H Aρτεμις έχει τον σωματότυπο που μου αρέσει σε μια γυναίκα .Τέλειες καμπύλες, ωραια δυνατά πόδια, φοβερό κώλο και παράλληλα πολύ γλυκό πρόσωπο. Για μενα το καλύτερο σημείο πάνω της. Είναι μια γυναίκα ακομπλεξάριστη, πολύ καθαρή, που θα κάνει ότι μπορεί να σε ευχαριστήσει. Ειτε η συνάντηση μας αφορούσε απλό πρόγραμμα, είτε στις επόμενες αφορούσε στοματικό και κάποια φετίχ , πάντοτε κοιτούσε να βγει το καλύτερο αποτέλεσμα και να μείνω ικανοποιημένος όσο το δυνατόν καλυτερα. Ευχάριστη έκπληξη για μένα ότι πλέον δίνει φιλιά, ήταν ίσως το μοναδικό μείον για μενα στις υπηρεσίες της. Μου άρεσε επίσης ότι τήρησε και το dress code που ήθελα και μάλιστα πιο πολύ και από αυτό που είχα ζητήσει, δείγμα του πόσο θέλει να σε ικανοποιήσει. Το τελείωμα μαζί της είναι πάντα απόλαυση , καθώς δεν βιάζεται να πάει τουαλέτα να τα φτύσει, αλλά συνεχίζει τρυφερά μεχρι να βγει και η τελευταία σταγόνα.. Για μένα είναι μια ασφαλής επιλογή που ξέρω ότι οποτε την χρειαστώ, θα περάσω καλά. Θεωρώ ότι τιμάει τα χρήματα που ζητάει, δεν βιάζεται και τηρεί τον χρόνο που έχει συμφωνηθεί.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 06, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
100€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
ypotaktikos97
Σπουδαίος
Εγγραφή:
1 Απρ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
7.302
Πόντοι:
3.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 Elganador, Rensten, Artemis♥️ και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Απριλίου, 2023
Ενα τηλέφωνο ρε αδέρφια!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1