Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 117 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Με την Ιωάννα πρέπει να ήταν τέλος Μάρτη του 22 η αρχές Απρίλη που πρωτο βρεθήκαμε.
Τέτοιο άτομο, τέτοια συμπεριφορά τέτοια χημεία δεν έχω ξανασυναντήσει στη ταπεινή πορνοκαριέρα μου.

Πάντα βρισκόμαστε για 2 ώρες γιατί πραγματικά είναι ένα όπιο του σεξ που σου δίνεται ολοκληρωτικά χωρίς να κρατάει τίποτα κρυφό ή πίσω και σε κάνει να εθιστείς και να τη ζητάς συνέχεια. Είναι εκεί μαζί σου για να περάσετε λίγες ώρες καύλας και εκτόνωσης και ενδιάμεσα να είναι το φιλαράκι σου που θα τα πείτε σα να είστε για καφέ, ποτό και μετά βγάζετε τα μάτια σας κανονικότατα. Ορισμός του sex buddy και είναι γαμώ αυτή η εμπειρία!

Της αρέσει αυτό που κάνει και το κάνει καλά, τι της αρέσει?? Το σεξ βέβαια!, στα κόκκινα!, πρωκτικό? Μεταμόρφωση κλειδώνουν τα πάντα τριγύρω εκείνη τη στιγμή είσαι αυτός που κατέχει το όργανο της απόλαυσής της και θέλει μόνο αυτό και βέβαια ανοίγουν οι γνωστοί καταρράχτες και όχι μόνο τότε βέβαια και από το πρώτο άγγιγμά σου! Με τα λίγα ραντεβού που κάνει κρατάει την σεξοεμπειρία που δίνει και παίρνει από όλους μας και το ευχαριστιέται στο μάξιμουμ. Και εμεί μένουμε με το στόμα ανοιχτό και τη ζητάμε ξανά και ξανά. Αν με άφηνε περισσότερο η δουλειά θα την έκλεινα κάθε βδομάδα, ανώνυμοι σεξοχολικοί με την Ιωάννα.

Συνέχισε έτσι τρέλα!
Συνέχισε έτσι ναρκωτικό! Ματάκι
P.S. Το άπλωσα το σεντόνι αλλά έπρεπε να τα πω μετά από τόσα ραντεβού και προφανώς η βαθμολογία δεν την αντιπροσωπεύει είναι για παραπάνω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
PScout
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
22 Δεκ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
316
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 bandito, Rokko28, rsotos7 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Απριλίου, 2023
Παντως εγω δεν την βρισκω ποτε...πλεον!!!
06 Απριλίου, 2023
Μπράβο για την εμπειρία σου με την Ιωάννα... πολύ ωραία κριτική!!!
review reaction 1 PScout
06 Απριλίου, 2023
Από την επανέναρξη κλείνεις για μήνα μπροστά, έλειψε η κοριτσάρα έκανε και την αναβάθμιση
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3