Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 18 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Ως πιπινολατρης και κυνηγός petite κοριτσιών και μετά από διαβεβαιώσεις από το γραφείο ότι η freya καλύπτει αυτά που ζητάω την έκλεισα στον χώρο μου για μία ώρα με option επέκτασης για ακόμα μία .
Ήρθε λοιπόν η μικρή στην ώρα της , πολύ καλή πρώτη εντύπωση , γύρω στο 1,65 πολύ αδύνατη , όμορφο νεανικό πρόσωπο με γωνίες και μακριά μαλλιά με ιδιαίτερο χρώμα . Έκανα κίνηση από την πόρτα για γλωσσοφιλο αλλά μου γύρισε μάγουλο ...
Πολύ δύσκολη επικοινωνία , άκουσα μόνο τις 4 λέξεις του τίτλου από το στόμα της αν και κατάλαβα ότι γνωρίζει κάποια αγγλικά γιατί απαντούσε μονολεκτικά σε κάποιες ερωτήσεις μου και απλά έκανε ότι δεν καταλαβαίνει για να κλέψει χρόνο . Με πολύ προσπάθεια και γουγλη έμαθα ότι είναι 19 χρονών από Ουκρανία .
Ζήτησε νερό και μπάνιο και γύρισε σχετικά γρήγορα με ένα sexy μικροσκοπικό σετ εσώρουχα .
Εντάξει έμεινα μαλακας , σώμα μπαλαρίνας , στεγνό τελείως με μόνες θηλυκές καμπύλες τα 1,5αρια βυζάκια της και ένα πολύ καλό κωλαρακι με δέρμα μωρού .
Αφαίρεση εσωρούχων και η μικρή είναι στα χέρια μου όπως την γέννησε η μαμά της .
Βυζάκια μαρμάρινα με σκούρα ρώγα που τσιτωσε αμέσως στην γλώσσα μου . Της έριξα πολύ εντατικό γλυψιμο για να χαλαρώσει , πίσω από τα αυτακια της , στο πρόσωπο , χέρια βυζάκια , κοιλιά και έφτασα κάτω .
Μουνάκι άτριχο , ροζουλι με μικρά μουνόχειλακια , τα ρουφαγα με το στόμα μου και έκανε λες και την χτυπούσε ρεύμα . Κωλοτρυπιδακι βαλβίδα πεντακάθαρο και μοσχομυριστο το γάμησα με την άκρη της γλώσσας μου .
Είχα φτιαχτεί αρκετά και την έσπρωξα στο καυλι μου , κατάλαβε ότι έπρεπε να πάρει πρωτοβουλίες .
Το κρατούσε με τα δύο της δάχτυλακια σαν να κρατάει λαμπάδα , το περιεργαζοταν και έβαζε δειλά την γλώσσα στο κεφάλι . Αματουριστικη πίπα , άτεχνη , άπειρη .
Βέβαια το ζεστό της στόμα και ότι έβλεπα και χουφτωνα με έκαναν κοντάρι και γρήγορα ζήτησα condom .
Της έδειξα με νόημα να με καβαλήσει , αφού με πασάλειψε με μισό κιλό ζελέ ανέβηκε πάνω .
Απίστευτα στενή αίσθηση παρόλο το gel , ζοριζόταν πολύ χωρίς να είμαι πρώτο μπόι σε προσόντα . Είδα ότι δεν τράβαγε έτσι και γύρισμα ιεραποστολικό .
Ούτε έτσι δεν μπορούσε , είχε βάλει τα πατουσακια της στο στήθος μου και με έσπρωχνε .
Αφού είδα ότι δεν πάει η δουλειά και σε αυτό το σημείο του ραντεβού δεν μπορείς να σφυρίξεις λήξη και να πάρεις λεφτά πίσω και επειδή δεν υπάρχει περίπτωση να φύγω αχυστος , φόρτωσα τα λεπτά της ποδαράκια στους ώμους μου και την γάμησα όπως ξέρω εγώ με τον δικό μου ρυθμό .
Ζόρισμα , φωνές , βογγητα , κάτι ακατάληπτα ουκρανικά , σπρωξίματα , απίστευτα στενή αίσθηση του μουνιού της , είχε αγκαλιασει την πούτσα μου και βεντούζωναν πάνω της τα μουνόχειλακια της και δυνατό χύσιμο βαθειά μέσα στο ζεστό μουνάκι της .
Κατάλαβα ότι δεν γουστάρει αυτό που κάνει , καθόταν σε εμβρυϊκή στάση στο κρεβάτι και κοιτούσε το άπειρο χωρίς social .
Συνέχισα σε πολύ light ρυθμούς τον δεύτερο γύρο (δεν ήθελα να την ζορισω άλλο) μόνο με σπάτουλαρισμα και πιπουλα από το κορίτσι .Με καθοδήγηση από μέρους μου έγλειψε καλύτερα αυτή τη φορά και με εμένα να την δαχτυλιαζω της τα έριξα στο καυτό στόμα της .Τα πιο πολλά τα άφησε να τρέξουν έξω , τα λίγα που είχε στο στόμα τα έφτυσε αμέσως στο μπάνιο .
Πολύ όμορφη κοπέλα , σώμα 10αρι για τα γούστα μου
αλλά όχι για αυτή την δουλειά .
Έχουν έρθει και άλλα Ουκρανακια της ηλικίας της (masha , demmy) αλλά είναι αποφασισμένα να γαμηθουν και να κονομισουν .
Αν αποφασίσει να δουλέψει το 150αρι της θα μαζέψει όλο το χαρτί .

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
180€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
dimigoall
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
24 Ιουν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
60
Likes:
24.119
Πόντοι:
20.486
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Annapurna, topgun83 και 43 άλλα μέλη

Σχόλια

12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Απριλίου, 2023
Δύο παρατηρήσεις: α) μπορεῖ νά καταλαβαίνη κάποιος μία ξένη γλῶσσα ἀλλά νά μήν τὴ μιλᾶ πολύ καλά. Αὐτό λέγεται παθητική γνώση μιᾶς γλώσσας (ἤ νά μήν ἔχη καί τὴν αὐτοπεποίθηση νά τὴ μιλήση), β) τό ὅτι βρέθηκε σέ ἑμβρυϊκή στάση καί μέ μορφασμούς δέ σημαίνει ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΩΣ ὅτι δέν τῆς ἀρέσει, ἀλλά μπορεῖ νά'ναι καί τὸ ἀντίθετο. Μία πρώην ἔκανε ἀκριβῶς αὐτό ὅταν τὸ σέξ ποὺ κάναμε ἦταν πολύ ΚΑΛΟ! Δείχνει ἔνα ὐπερευαίσθητο στὰ ἐρεθίσματα νευρικό σύστημα...
review reaction 1 maradona7, james034, Yatoputso και 2 άλλα μέλη
05 Απριλίου, 2023
Ευχαριστούμε για την κριτική. Προσπαθούσα να κλείσω μαζί της.

Παρόλα αυτά όμως, full booked.

Χμμμ;
review reaction 1 hornyasfuck, dimigoall
05 Απριλίου, 2023
Ειχα δει φωτογραφιες της συγκεκριμενης, κα εδειχνε πολλυ όμορφη κοπέλα. Τελικά από οτι καταλαβα ειναι μόνο για να τη γλύψεις. Δεν κανει για κατι άλλο.
review reaction 1 hornyasfuck
05 Απριλίου, 2023
φιλε καπως ετσι το φανταζόμουν το μωρο... απο την αλλη με 150€ να πηδάς αυτο το μπιμπελό ουτε στα όνειρα μας .... χαλάλι της.
review reaction 1 hornyasfuck, Καβαλαρης!!!, dimigoall
05 Απριλίου, 2023
Θενκς για την ενημέρωση. Είχα ψηθεί χοντρά για να τη συναντήσω, αλλά ξενέρωσα τώρα…
review reaction 1 hornyasfuck
05 Απριλίου, 2023
Σκεφτόμουνα εδώ και μέρες να την πάρω, αλλά μου έκοψες την φόρα. Κρίμα το μουνακι γιατί φαίνεται άσσος στην εμφάνιση
review reaction 1 hornyasfuck
05 Απριλίου, 2023
Παιδιά μην το κάψουμε το κοριτσάκι . Όπως έγραψε και ο bill9999 με 150 γαμας μπιμπελό . Μπορεί να μην της βγήκε με εμένα , αγχωμενη πολύ την είδα , μπορεί να της συνέβαινε κάτι .
Ίσως με άλλον η άλλη ημέρα να αποδώσει καλύτερα .
review reaction 1 professor x, bigmountain89, hornyasfuck και 1 ακόμα μέλος
05 Απριλίου, 2023
Ετοιμαζόμουν για πολύωρο το Σάββατο....πες μου τι δώρο θέλεις να σου κάνω
review reaction 1 hornyasfuck, dimigoall
05 Απριλίου, 2023
Σωτήρια κριτική και κρίμα που πάει στα σκουπίδια αυτή η εμφάνιση που διαθέτει η κοπέλα...
review reaction 1 hornyasfuck
05 Απριλίου, 2023
Μάλλον κάνει τα πρώτα της βήματα στον χώρο του εύκολου - γρήγορου πλουτισμού, για αυτό και δεν έχει ακόμα ρυθμό στις υπηρεσίες της. Τις επόμενες μέρες που θα βλέπει τον κουμπαρά της να γεμίζει με απίστευτο γεωμετρικό ρυθμό, πιστεύω ότι η απόδοση της θα ανέβει! Ίδωμεν - οψόμεθα... Ματάκι
review reaction 1 hornyasfuck, dimigoall
12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2