Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 244 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
3.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η ημερομηνία είναι ενδεικτική.
Με την Άννα έχω συναντηθεί αρκετές φορές.
Χωρίς σωστό μακιγιάζ, γυμναστήριο και διατροφή το προϊόν όσον αφορά την συσκευασία, σύντομα θα βρεθεί στα αζήτητα.
Τα βυζιά έχουν αρχίσει και πέφτουν, τα κωλομέρια έχουν χαλαρώσει, το πρόσωπο έχει σπάσει αρκετά.
Στο αγωνιστικό κομμάτι, η πίπα παραμένει κορυφαία, αλλά η ηδονή του σώματος δεν περνάει εύκολα στο μυαλό. Τα διαλείμματα για διόρθωση της τεχνικής της, όσον αφορά τις ρομποτικές πλέον κινήσεις στην τσιμπουκοδρομία, αποσυντονίζουν αρκετά. Γλώσσα και δάχτυλα είναι ελεύθερα να εξερευνούν όλες τις τρύπες της, η ίδια όμως παραδίδει μαθήματα ψευδαισθήσεων. Το τέλος του 1ου γύρου με βρήκε στο στόμα της, όμως πέραν των λίγων δευτερολέπτων που διαρκούν οι σπασμοί της εκσπερμάτωσης, η γεύση ήταν ..... χαλαρή ξενέρα.
Επίσης αρκετή ξενέρα και το σόσιαλ με απίστευτες άχρηστες πληροφορίες της καθημερινότητας της.
Στον δεύτερο γύρο, σε όλες τις στάσεις που παίχτηκαν, υπήρξε τίμια και δοτική, όμως οι "επαγγελματικοί" οργασμοί έκαναν και πάλι την εμφάνιση τους με αποτέλεσμα σε χρόνο ντε-τε να βρισκόμαστε σε πλήρη ντεκαβλέ κατάσταση. Το στόμα της πήρε πάλι την θέση του και επιστρατεύοντας τεράστιες δεξαμενές της φαντασίας μου κατάφερα να τελειώσω.
Συμπέρασμα
Η κοπέλα δεν σου βγάζει καταστάσεις PSE είμαι όμως πεπεισμένος πως σε αυτό το λέβελ λειτουργεί καλύτερα. Αν στο ρεπερτόριο της συμπεριλάβει και back door, ίσως η διάθεση, η δική της και η δική μας ανέβει κάπως και παρακάμψει την φθίνουσα πλέον εμφάνιση της.
Ίσως δοθεί ακόμη μια τελευταία ευκαιρία προκειμένου να διαπιστωθούν ριζικές αλλαγές.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 02, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Vangoal
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
12 Μαϊ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
257
Πόντοι:
286
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 3 doc_lin, SEXTYRHOON, GREKO79 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Απριλίου, 2023
Έχει ωραίο πίσω σύστημα. Αν το βάλει στο πρόγραμμα θα ανέβει λίγο!
review reaction 3 review reaction 1 SEXTYRHOON, greekarmy, Διανοούμενος
05 Απριλίου, 2023
φιλε μου για την περιπτωση σου, νομιζω οτι απλα η επαναληψη πολλες φορες, ειναι κατι που ο ψυχισμος του μεσου αντρα κυνηγου δεν αντεχει. ολοι κουραζομαστε και βαριομαστε τα ιδια και τα ιδια στο κρεβατι, οσο καλη και αν ειναι μια γυναικα, συζυγος, γκομενα, εταιρα, κλπ.
λεω μια διαφορετικη γνωμη οπως αντιλαμβανεσαι.
review reaction 1 SEXTYRHOON, greekarmy
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2