Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 24 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αν και ο Levι απόλαυσε στο έπακρο τις πρόσφατες βόλτες του, δεν μπόρεσε να χαλιναγωγήσει τους εσωτερικούς του δαίμονες και, παρά την πεισματική επιθυμία του να το κάνει, έπεσε ξανά στον φαύλο κύκλο της ανατροφοδότησης του εθισμού του.
Ίσως... ο εθισμός του έχει εξελιχθεί και έχει γίνει πλέον τρόπος ζωής.
Anyways... that’s his problem !!!

Παρά το γεγονός ότι η συντριπτική πλειοψηφία των κριτικών για την Λίλια αναφέρουν medium hard έως και hard υπηρεσίες και το όλο παρουσιαστικό της κοπέλας δείχνει ξεκάθαρα προς αυτή την κατεύθυνση... ο Levi πήρε μια γενναία απόφαση να παίξει, ενάντια στις πιθανότητες, σε εντελώς διαφορετικό επίπεδο από τους αντιπάλους του επιλέγοντας να κινηθεί σε απόλυτους GFE ρυθμούς.

Γιατί πήρε αυτή την απόφαση?
Επειδή έλαβε ένα «απρόσμενο μήνυμα» από έναν φύλακα άγγελο που του επέτρεψε να δει τη Λίλια με πιο ανθρώπινο τρόπο, έτσι λοιπόν μπόρεσε να διακρίνει περισσότερα γι' αυτήν από ό,τι θα μπορούσε αν στέκονταν αποκλειστικά και μόνο στις κριτικές της.

Ας ασχοληθούμε λοιπόν, αφού αυτό είναι που ενδιαφέρει το αναγνωστικό κοινό, με την Λίλια.
Κοπέλα πανέμορφη.
Δεν θα την έλεγες κοντή, αλλά δεν θα την έλεγες και ψηλή.
Σώμα απόλυτου θηλυκού.
Σώμα τελειότητας.
Αναλογίες απόλυτα ισορροπημένες.
Χωρίς περιττά κιλά, χωρίς κάτι που να σου προκαλεί «άγχος».
Ναι, το στήθος της έχει μια ελαφρά πτωτική τάση, αλλά μην ανησυχείς, είναι και έχει αυτό το τέλειο θηλυκό look και θα σου αρέσει.
Χείλη ελαφρός πειραγμένα, αλλά δεν είναι άσχημα και προσθέτουν πόντους στην ελκυστικότητά της.
Πρόσωπο, αν και φαίνεται πορνοσταρικό στις φωτογραφίες, στην πραγματικότητα έχει αυτό το κάτι που θα μπορούσες να «ερωτευτείς».
Είναι τόσο απλό, τόσο γήινο θα έλεγε κανείς, με όμορφα λαμπερά μάτια και πολύ εκφραστικό χαμόγελο.
Τα τατουάζ στο κορμί της είναι πολλά.
Μπορεί σε κάποιους να μην αρέσουν τα τατουάζ, αλλά νομίζω ότι είναι μια όμορφη προσθήκη και ότι στην συγκεκριμένη περίπτωση έχει γίνει εξαιρετική δουλεία.
Αυτό πρέπει να το λάβετε υπόψη όταν αποφασίζετε αν θα πάρετε ή όχι μόνοι σας.
Θεωρώ ότι οι φωτογραφίες υποστηρίζουν αυτά που περιγράφω.
Ελάχιστη επεξεργασία.
Κρατάμε τις φωτογραφίες Νο 2, Νο 9 & Νο 12.
Πεντακάθαρη και περιποιημένη στην εντέλεια.

Τελικά μπόρεσε η Λίλια να κινηθεί σε GFE ρυθμούς ή απογοήτευσε τον Levi?
Η Λίλια χειρίστηκε άψογα τον ρόλο της.
Κινήθηκε με αισθησιακή χάρη και απόλυτο ερωτισμό.
Φιλούσε με πάθος και τρυφερή ζεστασιά.
Τα φιλιά της ήταν βαθιά και υγρά, επίσης δάγκωνε με τρυφερό τρόπο τα χείλη και τον λαιμό.
Υπήρξε δοτική στο γλείψιμο.
Δεν αρνήθηκε να την γλείψω και στην πίσω τρυπούλα της.
Δέχτηκε τα δάχτυλά μου που εξερεύνησαν και τις δύο εισόδους της με ευχαρίστηση.
Αφού την περιποιήθηκα, με φρόντισε.
Είναι πολύ καλή στο να περιποιείται το σώμα ενός άνδρα.
Τον πήρε στον στόμα της ερωτικά και βασανιστικά αργά.
Το τσιμπούκι της με το κατάλληλο βάθος και τις αρκετές αλλαγές στον ρυθμό του το έκαναν μια ξεχωριστή εμπειρία για μένα.
Την κατάλληλη στιγμή, με ρώτησε αν είμαι έτοιμος με τρόπο που υπονοούσε ότι ήθελε να κάνει «έρωτα» μαζί μου και όχι απλά να γαμηθεί.
Και εδώ έπαιξε πρωταγωνιστικό ρόλο και με ικανοποίησε με μοναδικό τρόπο.
Με καβάλησε και με οδήγησε αργά, παίρνοντάς τον βαθιά μέσα της.
Ήταν από πάνω μου και δεν έπρεπε κάνω τίποτα.
Σε όποια στάση και να την δοκίμασα ήμουν ένας απλώς θεατής, απολάμβανα τη δουλειά της.
Η παράσταση τελείωσε με ένα δυνατό CIM όπου τα κατάπιε με εντελώς φυσικό τρόπο.

Σίγουρα, κύριοι... ακόμα και κόντρα στις πιθανότητες, η Λίλια μπορεί να κινηθεί και σε GFE.
Ομολογώ ότι είχα τις αμφιβολίες μου, αλλά αν κρίνω από το αποτέλεσμα, ήταν τελείως αβάσιμες.

Από εμένα ΝΑΙ σε όλα, μπορεί και hard μπορεί και soft.
Της ταιριάζουν απόλυτα οι παρακάτω στίχοι από το τραγούδι «Yes Boss» του Mikkel Hess :

Yes boss...I'm on the mic...
I'll try to give you what you like...
I can be soft...I can be hard...
Let me do the B-part…please…please…

Υ.Γ 1: Εξαιρετική η εξυπηρέτηση από πλευράς γραφείου. Πρέπει να ομολογήσω ότι παρά τη δυσπιστία και τις όλες αμφιβολίες μου, η smooth operator Μόνικα μπόρεσε και με καθοδήγησε προς την σωστή κατεύθυνση.

Υ.Γ 2: Όποιος απο τους αναγνώστες ψάχνει πληροφορίες για την hardcore πλευρά της κοπέλας, καλα θα κάνει να πετάξει την δική μου κριτική στον κάδο της ανακύκλωσης καθώς θα του είναι παντελώς άχρηστη και αντί αυτής να διαβάσει τους υπόλοιπους συναδέλφους.

Υ.Γ 3: Φύλακα άγγελε, ξέρεις εσύ... ευχαριστώ!

Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 02, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Leviathan
Ανώτερος
Εγγραφή:
3 Απρ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
10.765
Πόντοι:
6.246
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Skorpio93, anon. και 27 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού