Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 16 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 64759
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Για Michel ή Emily από το Glamour πήγαινα αλλά δεν ήταν διαθέσιμες και αψυχολόγητα διάλεξα την Lika χωρίς να δω προηγούμενες κριτικές. Ηλικία πάνω από 25, σπασμένο πρόσωπο, επιδερμίδα με αίσθηση 50άρας, βυζί μαραζωμένο! Δηλώνει Ρωσίδα από Αγία Πετρούπολη αλλά χωριατάκι από την Ουκρανία είναι με τόσο καιρό εδώ. Μια συμπεριφορά σχεδόν αγενής χωρίς να δώσω κάποια αφορμή. Στον αγώνα πίπα μέτριων επιδόσεων, πήδημα σαν με κομοδίνο ειδικά στο ιεραποστολικό, κάπως καλύτερα στο πισωκολλητό.Απορώ πως κατάφερα και έχυσα! Φυσικά το λάθος όλο δικό μου που δεν έφυγα από την αρχή. Ας πρόσεχα! 100 € πεταμένα σε κουβά και άντε να τα ξαναμαζέψω!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 01, 2023
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
100€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
14 Νοε 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
472
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Γιώργος Παπ., Tourtouristas, THV και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Απριλίου, 2023
Hello Dear
Mydenicon, I am writing to you on behalf of Liki.
Thank you very much for the appreciation of my age, my skin condition as well as my figure and of course my story "Where I come from".
First of all, If you didn’t like me in the beginning,you wouldn’t stayed ? I'm not forcing anyone to stay with me.
You stayed...
Regarding the process and my attitude to work .... I love sex and I love to have sex with clean clients.
If you have poor hygiene, I have the right to refuse a French kiss, blowjob without a rubber band and 69 position.
My cold attitude or lack of attitude ... if you do not treat me like a doll, pull me, etc., I will not be that kind of attitude.
What about the story of where I am from? First, I am from Russia (Moscow). Secondly, you should not be concerned with my personal life, why I am here and how long I have been here.

Thank you for your attention, respectfully ~ Lika.
Γεια σου αγαπητέ
Mydenicon, σας γράφω εκ μέρους της Liki.
Σας ευχαριστώ πολύ για την εκτίμηση της ηλικίας μου, της κατάστασης του δέρματός μου καθώς και της φιγούρας μου και φυσικά της ιστορίας μου "Από πού κατάγομαι".
Πρώτα απ' όλα, αν δεν σου άρεσα εξαρχής, δεν θα είχες μείνει. Δεν αναγκάζω κανέναν να μείνει μαζί μου.
Εσύ έμεινες...
Όσον αφορά τη διαδικασία και τη στάση μου απέναντι στη δουλειά .... Λατρεύω το σεξ και μου αρέσει να κάνω σεξ με καθαρούς πελάτες.
Αν έχεις κακή υγιεινή, έχω το δικαίωμα να αρνηθώ το γαλλικό φιλί, την πίπα χωρίς λάστιχο και τη στάση 69.
Η ψυχρή στάση μου ή η έλλειψη στάσης ... αν δεν μου φέρεστε σαν κούκλα, δεν με τραβάτε κ.λπ. δεν θα έχω τέτοια στάση.
Τι γίνεται με την ιστορία από πού είμαι; Πρώτον, είμαι από τη Ρωσία (Μόσχα). Δεύτερον, δεν πρέπει να σας απασχολεί η προσωπική μου ζωή, γιατί είμαι εδώ και πόσο καιρό είμαι εδώ.

Σας ευχαριστώ για την προσοχή σας, με σεβασμό ~ Lika
review reaction 1 Yatoputso, hornyasfuck, james034 και 1 ακόμα μέλος
02 Απριλίου, 2023
How do you know which client was he?And so you remember that he was not clean?Maybe the review was written by someone else.
review reaction 1 hornyasfuck
02 Απριλίου, 2023
~L
Πες μας ποια είναι τα προάστια της Μόσχας, θέλω να τσεκάρω κάτι
review reaction 3 hornyasfuck
03 Απριλίου, 2023
My dear lika4, you are obviously confusing me with another customer of yours. I say this because you gave me a blowjob without a condom for about 10 minutes, I didn't ask you for 69 sex position or kisses with tongue. I honestly don't care about your country of origin especially if you are from Russia or Ukraine because both countries are good examples of dictatorship and excessive corruption (more than Greece). But don't expect me to believe that you've been here more than 10 months as a Russian! In my review I clearly write that it was my fault that I stayed with you and you earned 100 euros because you don't deserve it either in appearance or services but maybe you deserve 10 or 20 euros in a brothel. You're a bad professional, that's all. I am at your disposal if you want to continue this topic and give my best regards to your Russian operator.
review reaction 1 hornyasfuck
03 Απριλίου, 2023
Dear midenikon, it does not concern you as to how much and how I am. You are right in one thing, I am not a professional in this field and do not think I am. I pity you sincerely, you have that mindset ? It's not a way of life for me, I like getting money ? for a good time with decent men. You mentioned 100 euros a few times , I can reimburse you as I respect your hard work and how you saved that money. You can spend a good time in a brothel on that money. I see no point in further communication , all the best to you?❤️

Αγαπητέ midenikon, δεν σε αφορά, πόσο και πώς είμαι. Έχεις δίκιο σε ένα πράγμα, δεν είμαι επαγγελματίας σε αυτόν τον τομέα και δεν θεωρώ τον εαυτό μου ειδικό. Σε λυπάμαι ειλικρινά, έχεις αυτή τη νοοτροπία ? Δεν είναι τρόπος ζωής για μένα, μου αρέσει να παίρνω χρήματα ? για να περνάω καλά με αξιοπρεπείς άντρες. Ανέφερες 100 ευρώ αρκετές φορές , μπορώ να σου τα επιστρέψω καθώς σέβομαι τη δουλειά σου και το πώς μάζεψες τα χρήματα. Με αυτά τα χρήματα μπορείς να περάσεις καλά σε έναν οίκο ανοχής. Δεν βλέπω κανένα νόημα σε περαιτέρω επικοινωνία , ό,τι καλύτερο για σένα?❤️
review reaction 1 Yatoputso, hornyasfuck
03 Απριλίου, 2023
Mrs Lika4
Thank you very much for your kind words about me (sic). I also appreciate your generosity in giving me my money back (sic) but I don't want it from you. It would be better to give this money to people who really need it and not to spend it on expensive clothes and perfumes in the malls of Athens as you have been doing until now. I wish you only the best in your life. Goodbye!
review reaction 1 hornyasfuck
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6