Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 16 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
συνολικη κριτικη και για τα 2 ραντεβου μου με την Εμμανουελα. και τις 2 φορες (καθως και μια τριτη που ακυρωσα εγω) την βρηκα πολυ ευκολα για μετα απο 2 μερες, ακομα και τις μερες που γινοταν ο χαμος εδω.
την ιδια μερα ειναι απιθανο να την βρειτε fyi. και τις 2 φορες ξεκινησε στις 8-9 που την ειδα.

λοιπον απο εμφανιση ειναι ακριβως οπως στις φωτο, πεταχτο κωλαρακι, μικρο αφτιαχτο βυζι και ωραιο προσωπο για τα γουστα μου με μια αραβικη πινελια. στα ραντεβου που ερχεται φτιαγμενη και με διχτυωτα, μεταμορφωνεται σε σχεση με την πιο καθημερινη της εικονα. προφανως ειρθε και στα 2 ραντεβου στην ωρα μιας και ειναι γραφειο, εκανε μπανακι ενδιαμεσα (μιας και ημουν το πρωτο ραντεβου) και το δωρακι το πηρε στο τελος.

στα του αγωνα αρχισαμε με πολυ γλυψιμο εκ μερους της και μετα το γυρισαμε στο 69. δειχνει να απολαμβανει το γλυψιμο.
στο σεξ λιγο σιγα στην αρχη και μετα βαρατε βιολιτζιδες, χωρις μα και μου σε γκαζια σε ιεραποστολικο και μπρουμητα να μπαινεις μεχρι το τερμα. πισω τρυπουλα δυστηχως δεν εχει γιατι την εχω χοντρη :tooth:
τελειωσα 2 φορες σε καθε συναντηση (ενδεικτικο για μενα του ποσο καλο ειναι το ραντεβου), την μια στο στομα (οπου τα εφτυσε)

συνολικα 2 πολυ καλα ραντεβου και την συνιστω σε οσους θελουν μια φρεσκια κοπελα σαν αυτες που βλεπουμε στο instagram στο lohan. στο σοσιαλ ειναι μια χαρα μιας και ειναι Ελληνιδα και δεν εφαγε καθολου χρονο, εδικα στο δευτερο ραντεβου σε λιγοτερο απο 5 λεπτα ειχε πεσει με τα μουτρα στην δουλεια.
στο αν θα την ξανασυναντουσα θα εβαζ κατι μεταξυ ισως και σιγουρα, γιατι σπανια παιρνω απο γραφεια και πλακα πλακα αυτα ηταν τα πρωτα μου καλα ραντεβου απο γραφεια,

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 01, 2023
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
210€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
dem
Ανώτερος
Εγγραφή:
23 Νοε 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
6.443
Πόντοι:
8.345
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Rensten, TOMCRUISE, OUROBOROS και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού