Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 12 10
Call-Girls 53531
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η ημερομηνία ενδεικτική πρέπει να ήμουνα ο πρώτος της πελάτης γιατί μόλις είχαν ανέβει οι φωτογραφίες της στο site των αγγέλων μήνυμα στο γραφείο και μου απαντάνε τα κορίτσια του τηλεφωνικού κέντρου το κορίτσι θα ξεκινήσει το πρώτο της ραντεβού στις 16:00 Και την έκλεισα αμέσως.
Όταν διάβασα την κριτική του γέρο πιπακια κόντεψα να πάθω καρδιακό Χαχαχα!
ακου έχυσε δύο φορές ο γέρος και μάλιστα έμεινε και χρόνος για μασάζ μάλλον η φαρμακευτική εταιρεία που προμοτάρει βγάζει ειδικά χάπια αλλά και αλοιφές για τον γέρο για να χύσει γρήγορα Χαχαχα!
Πάμε τώρα στην Ρέιτσελ
με υποδέχτηκε με ωραία κίτρινα σέξι εσώρουχα πήγα για ένα γρήγορο ντουζ και επιστρέφω με περίμενε καθιστή στο κρεβάτι
πρόσωπο μέτριο για τα δικά μου γούστα με πολύ όμορφα πράσινα μάτια το κορίτσι έχει μία μικρή ουλή στο πρόσωπο της μου είπε ότι είχε ένα ατύχημα μικρή
στήθος 2 αρι Φυσικό πολύ όμορφο με ωραία υφή σώμα εκπληκτικό διαστημικό ίσως το πιο όμορφο κορμί που έχω δει σε γυναίκα με μια κωλάρα ποίημα
με ρώτησε τι θέλεις να σου προσφέρω πολύ γλυκά και με το χαμόγελο στα χείλη
ηπια δύο γουλιές νερό πετάω την πετσέτα και αρχίζει το έργο
την φύλαγα από την κορυφή μέχρι τα νύχια γλωσσόφιλα αβερτα η πούτσα είχε γίνει πετρά έπεσε στα γόνατα και το πήρε στο στόμα πιπα αργεί αισθησιακή περιποίηση την στήνω στον τοίχο και την κάρφωνα με μανία στα ορθια δεν ήθελα να βγω από μέσα της ωσπου με πότισε με τα υγρά της την πάω στο κρεβάτι και γλύφω το μουνάκι της με μανία ιεραποστολικό πλαγιαστό και κατάθεση στο λαιμό της
την παίρνω από το χέρι και πάμε για ντουζ μαζί
την ξεπλένω καλά καλά επεσε στα γόνατα και το πήρε στο στόμα πίπα εξαιρετική και πάλι καλύτερη απ’ την πρώτη
παίρνω μια πετσέτα και την βάζω στο πάτωμα του μπάνιο την στήνω στα τέσσερα όπου την ξεμουνιασα
στο ιεραποστολικό εδινα πόνο ως που χύσαμε μαζί ταυτόχρονα
εκανα ένα γρήγορο ντουζ Και την αποχαιρέτησα με ένα γλυκό φιλί στο στόμα

Να είστε καλά και να γαμάτε καλύτερα

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Elganador
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
14 Οκτ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
115
Likes:
18.229
Πόντοι:
25.186
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Johnny Red2, Γιώργος Παπ., doc_lin και 28 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Μαρτίου, 2023
προς το γραφείο :

όποτε κλείνει ραντεβού ο @ geroksouras να σου κρατούν μία θέση και σε σένα
gpd
gpd
review reaction 3 hornyasfuck
31 Μαρτίου, 2023
@gpd Φίλε εγώ παρέχω κοινωνικο έργο… πάω μετά τον γεροξουρα για να νιώσουν τα κορίτσια πραγματική περιποίηση και ότι κάποιος ξέρει να τις γαμησει σωστά κ να μη νιώθουν απλά σκουπίδια
τα κορίτσια θέλουν γαμησι όχι πίπες
review reaction 4 review reaction 1 review reaction 3 lagonisian, Moku, hornyasfuck
31 Μαρτίου, 2023
@Elganador Διόρθωση: ΚΑΙ γαμήσι, ΟΧΙ μόνον πίπες
review reaction 3 Elganador
31 Μαρτίου, 2023
@ elganador σε αυτές όμως που έχεις πάει πριν από το @ geroksouras λες να μην πηγαίνει
gpd
gpd
review reaction 3 hornyasfuck
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4