Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 29 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επέλεξα την Τζούλια να δω αυτή την φορά. Έρχεται και ξαναέρχεται άντε να την δω!
Ήρθε στον χώρο μου με καθυστέρηση η νεαρά μας, κάποιος συναγωνιστής θα καταχράστηκε τον χρόνο μου!
Ότι βλέπετε θα σας έρθει χωρίς την επεξεργασία των φωτό φυσικά, ψιλόλιγνη κοπέλα, καλό πρόσωπο, φυσικό κορμί με ένα τατουάζ στο χέρι.
Την καλωσόρισα την νεαρά μας και φιληθήκαμε με γλωσσίτσα.
Ντύσιμο απλό αλλά προσεγμένο, δεν προδιαθέτει την ιδιότητα της, Βάψιμο διακριτικό.
Πέρασε για ντουζάκι και επέστρεψε , λαμπάδα το κορμί μέσα στα ωραία μαύρα εσώρουχα.
Με φιλιά αρχίσαμε και ξεκίνησα να ανιχνεύω το κορμάκι της.
Καλά κρατιέται μιας και χρόνια μπαλαρίνα, στηθάκια Β με ρόγα που θέλει συνεχείς απασχόληση για να ζωντανέψουν.
Πίπα καλή με σταδιακή χρήση χεριού , ενασχόληση και γρασάρισμα μπαλακίων αλλά και ντιπ!
Το μουνάκι της υγραίνεται μετά από γλύψιμο διαρκείας με εκείνη να συμμετέχει είτε με ρυθμικό κούνημα λεκάνης είτε να χαϊδεύει τα στηθάκια της.
Προφυλακτικό και γαμηθήκαμε σε ήρεμους ερωτικούς ρυθμούς. Ιεραποστολικό , καβάλα η τζούλια μας και τέλος πάλι ιεραποστολικά. Πολλά φιλιά και χάδια καθ όλη την διάρκεια της ερωτικής συνάντησης μας.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 29, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
gpd
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
22 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
329
Likes:
26.149
Πόντοι:
33.779
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, maradona7, Bartender 74 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού