Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 26 10
Call-Girls 106768
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Είχα γεμίσει χθες Αριάδνη Και η μικρή με τρέλανε με τα κόλπα της και το κορμί της πέρασα εξαιρετικά
Και σήμερα πάλι η πούτσα δεν έλεγε να πέσει μήνυμα στην ΑΝΤΖΥ και της λέω θέλω να δω Μια αμε μου λέει που θες να την δεις στο χώρο της θέλω για 1 ώρα και κλείστηκε το ραντεβού
με υποδέχτηκε με ωραίο μαύρο νυχτικό μαύρα κάλσον μαύρο τακούνι και μαύρα σέξι εσώρουχα
Το κορίτσι είναι πανέμορφο με κοντό μαύρο μαλλί με πολύ όμορφα γαλάζια μάτια κορμί διαστημικό το ωραιότερο κορμί που έχω δει σε γυναίκα στήθος Φυσικό Καθαρή από μπογιές ηλικία Την κάνω 28 με 29 χρονών της λέω πάω για ένα ντουζ και έρχομαι να σε απολαύσω στεγνώνω καλά καλά και ορμάω σαν ταύρος με περίμενε ξαπλωμένη στο κρεβάτι πετάω την πετσέτα και της το δίνω στο στόμα πίπα αργεί αισθησιακή υγρή περιποίηση πέρασε κι από τα αρχίδια μια βόλτα ήταν έτοιμη να με τελειώσει την σταματάω
και την αρχίζω στα γλωσσόφιλα της αφαιρώ το νυχτικό τα εσώρουχα και γλύφω αυτί λαιμό βυζί κοιλιά χέρια πόδια και ορμάω στο μουνάκι της που ηταν πεντακάθαρο ξυρισμένο χωρίς μυρωδιές αρχισε τα βογγητά και έσφιγγε δυνατά το στρώμα με τα χέρια της από την καύλα παίρνω το προφυλακτικό την στήνω στα τέσσερα και αρχίζω το σφυροκόπημα με γρήγορους ρυθμούς η θέα από τον κώλο της ήτανε απίστευτη εκεί δεν άντεξα και κατέθεσα στα υπέροχα βυζάκια της
την σκουπίζω με υγρά μαντηλάκια
Και εκεί που με είδε ακόμα καυλωμένο το πήρε κατευθείαν στο στόμα πίπα εξαιρετική και πάλι βάζω το προφυλακτικό ιεραποστολικό πλαγιαστό από πάνω στα τέσσερα όρθιοι στο κρεβάτι και κατάθεση στο λαιμό της
εκανε ένα ντουζ της έδωσα τα χρήματα και την αποχαιρέτησα με ένα γλυκό φιλί στο μάγουλο

ΥΓ: Γεροξουρα μεινε μακριά από το κορίτσι

Αυτά από μένα να είστε καλά και να γαμάτε καλύτερα

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Elganador
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
14 Οκτ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
120
Likes:
19.367
Πόντοι:
25.186
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 aekaldo, Johnny Red2, Aristarxos dj και 35 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού