Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 18 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0

Συνεννόηση με τον Άγγελο και το κορίτσι στην ώρα του.
Κοντοστάθηκε μόλις με είδε, με θυμήθηκε μετά από έναν χρόνο. Μαλλί κοντό, πρόσωπο όμορφο , δεν φόραγε όμως τα γυαλιά της, Καλοκαιρινό φορεματάκι , καλσόν και τις γόβες της.
Κορμάρα φυσική με όμορφο βυζάκι , πωπουδάκι στην θέση του για φάγωμα, ποδάρες για γλύψιμο , ένα μεγάλο τατού στο πόδι . Ότι βλέπετε θα σας έρθει!
Φιλί και πέρασε μέσα, έχουμε πει αγγλικά γιοκ. Η ουίσκι με κόλα ζήτησε. Επιστρέφοντας με το ποτό εκείνη βρισκόταν μπρος το αναμένο τζάκι.
Εκεί όμως είχε σκύψει η καημένη , ανέβασα το φόρεμα , άρχισα να την γλύφω στον πωπό της , με ενοχλούσε το βρακάκι της και το κατέβασα. Κάτι έλεγε για το ουίσκι αλλά δεν έκανα κίνηση. Δακτυλάκι δέκτηκε μπρος σύντομα πίσω .
Άντε να πιεις μια γουλια λέω και ξαναρχίζουμε.
Φιλιά μπόλικα και με έγδυσε σιγά σιγά, φίλαγε όλο το κορμί μου , έπαιζε με τις ρόγες και κατέβηκε στο πουλί. Σχετικά καλή πίπα με καλό πέρασμα από τα μπαλάκια.
Ανέβηκε να παίξει με τις ρόγες μου πάλι αλλά έφαγε μια τρίχα από το δασύτριχο στήθος μου και ζήτησε να πάει στο μπάνιο.
Εκεί σκυμμένη στον νεροχύτη καθώς ξέπλενε το στόμα της βρήκα ευκαιρία , φόρεσα το προφυλακτικό και μπήκα μέσα της. Κοιτιώταν στον καθρέφτη με τα χέρια της κόντρα στον καθρέφτη .
Ζήτησε όμως να περάσουμε στο κρεβάτι και να με καβαλήσει. Επέβαλε τον ρυθμό της, τα χέρια μου τσίμπαγαν τις ρόγε , εκείνη πιασμένη με τα νύχια της στο στήθος μου ανεβοκατέβαινε πότε αργά πότε γρήγορα. Αλλαγή στα πλάγια και τελευταία στάση στα 4 , κόντευε να σκύσει τα σεντόνια από το τράβηγμα, σφαλιάρες και μαλλιοτράβηγμα.
Τελείωσα και περάσμα στο μπάνιο, δυο γουλιές ποτό και επανάληψη με πιο έντονο ρυθμό.
Πίπα αρκετά βελτιωμένη , πέρασμα από το μουνάκι της με την γλώσσα μου και πλαστικούρα.
Ιεραποστολικά και μετά στα 4 , κομμάτι άργησα να τελειώσω και άρχισε να μουγκρίζει και να βαριανασαίνει.
Με το που τελείωσα ήθελε αγκαλίτσες . Πέρασε για μπάνιο , ήπιε άλλη μια γουλιά , , εισέπραξε και με καληνύχτησε!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 25, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
gpd
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
22 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
329
Likes:
26.146
Πόντοι:
33.779
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Red2, Stef68, STAVROS6969 και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Μαρτίου, 2023
Εμενα φοραγε τα γυαλια της με ενα ωραιο σετακι οτι πρεπει για φετιχ τυπου, δασκαλα δειξε μου τα ολα!!!??? Το τατουαζ μεγαλωσε και χρωματιστικε η κανω λαθος;;;Χμμμ;
review reaction 1 Johnny Red2, Elganador, hornyasfuck
27 Μαρτίου, 2023
ούτε που ασχολήθηκα με το τατουάζ, είχα άλλη δουλίτσα.............................
gpd
gpd
review reaction 3 review reaction 1 Johnny Red2, Elganador, andronikos3 και 1 ακόμα μέλος
20 Ιανουαρίου, 2024
Η κοπέλα είναι η ίδια που έχει έρθει τώρα Αθήνα με το όνομα Τζοάννα γτ δε μπορώ να καταλάβω σγρ;
review reaction 1 Johnny Red2
20 Ιανουαρίου, 2024
Ποια τζοάνα λες;
gpd
gpd
review reaction 1 Johnny Red2
20 Ιανουαρίου, 2024
Είναι μια Τζοάννα τώρα στο σάιτ του γραφείου θα τη δεις
review reaction 1 Johnny Red2
21 Ιανουαρίου, 2024
΄σλλη είναι
gpd
gpd
review reaction 1 Johnny Red2
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6