Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 51 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ταξίδι στη συμπρωτεύουσα για δουλειά από Ρόδο. Η κόπελα μου κέντρισε το ενδιαφέρον από τις φωτογραφίες και τις ήδη υπάρχουσες κριτικές. Συνεργασία με το γραφείο άψογη και επαγγελματική. Χτυπάω πόρτα ελαφρά, ακούω μια γλυκιά φωνή από μέσα " i' m coming", ανοιγεί ένα πλασματάκι αγγελικό, καλύτερο από τις φωτογραφίες. Υποδοχή με φιλί, περάσαμε στο δωμάτιο όπου μου έκανε εντύπωση η προετοιμασία του σκηνικού...καθαρή πετσέτα, κλειστό ζευγάρι παντόφλες και μπουκαλάκι νερό για καλωσόρισμα! πρόσχαρη χαμογελαστή και ευδιάθετη, ανταλλάξαμε δυό κουβέντες και φιλιά και πήγα για ντουζάκι. Με περίμενε με άγριες διαθέσεις...στα της μάχης τώρα: ενεργή στο παιχνίδι, πολύ καλή πίπα, βαθειά, με φτυσίματα και γλύψιμο όλης της περιοχής, στο σεξ τώρα, γουστάρει σφαλιάρες και σφυροκόπημα, φωνάζει και δεν ντρέπεται να το πει!! στήσιμο επαγγελματικό στα τέσσερα, στην καρέκλα, στον τοίχο όπου σε καβλώσει...στα πλην ότι ήθελε να χύσω μέσα της, ενώ της έλεγα ότι θέλω πάνω της... τελικά τελείωσα στα βυζιά της (έχουν μια χαλαρότητα όντως ) και έδειξε ότι δεν είναι το καλύτερό της αυτό... πάντως, η εμπειρία ήταν πολύ δυνατή και με κάλυψε πλήρως, οπότε δεύτερος γύρος δεν παίχτηκε, τα επόμενα λεπτά που επέμειναν, έβαλε ένα σέξθ μπλουζάκι, έκατσε δίπλα μου και πιάσαμε κουβέντα χαλαρή που έδειξε να της αρέσει. φιλάκια, αγκαλίτσα και ξεπροβόδισμα ...
+ πρόσωπο, σώμα, μάχιμη, δυναμική, συμμετοχή στον αγώνα, ποικιλία σε στάσεις, ωραίο στήσιμο, πίπα επαγγελματική, φιλική, διάθεση για επικοινωνία αν το θέλεις και εσύ, καθαρή
- δεν θέλει τελείωμα σε πρόσωπο και στόμα, στήθος ελαφρώς πεσμένο
Συμπέρασμα: Αξίζει μια επίσκεψη και με το παραπάνω... αυτά πατριώτες

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 24, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
26 Ιουν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
39
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 xagnostos2006, GALLAS, hornyasfuck και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού