Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 19 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ωραία γυναίκα εμφανισιακά. Επιβαιώνω τα γραφόμενα στις άλλες κριτικες. Πάνω κάτω όπως στις φωτογραφιες. Όμορφο πρόσωπο με γωνίες ,ξανθά μαλλιά ,μπαζιλιαν κωλάρα μαλακιά και βυζί 1.5αρι που με χάλασε καθ όσον προτιμώ βυζί να πιάνω. Αν είχε βυζί δηλαδής θα ήταν ακόμα ομορφότερη.
Γύρω στο 1.67-168 την έκοψα.

Ήρθε με τζιν ,το οποίο το ζήτησα από το γραφείο να έχει casual ντύσιμο ,εκτός του ότι μου αρέσει ,μου χει τύχει να έρθει σπίτι πουτανα ντυμένη σαν μπας κλας λατέρνα και να κάνει 'κρα,κρα εδώ βίζιτα' σ όλη τη γειτονιά μέρα μεσημέρι.


Στα του αγωνος . Ενώ στην αρχή έδειξε έδειξε δεκτική ,τη χάιδεψα ,τα μαλλιά της ,δέχτηκε φιλιά στην αρχή με ανοιχτό το στόμα της ,της έχωσα και τη γλώσσα αναζητώντας τη δική της αλλά δεν αντέδρασε.

Εν μεσω πιπός μετά γλυψιματος μπαλακίων ζήτησα dp αλλά αρνηθηκε.
Πίπεν έκανε αρκετή ώρα που αν δεν έλεγα κάτι θα το συνέχιζε μέχρι να λαλήσει ο κόκορας.

Δυο γύροι ακολούθησαν ,με εναλλαγές δόγη και αγελαδινό να βλέπω και να χουφτωνω τον βραζιλόκωλό της.

Ενώ όπως είπα στην αρχή έδειξε δεκτική μετά μου δώσε την εντύπωση ότι ήταν έσφιξε και ίσως να στραβωσε κιόλας . Μ άφησε μετά κανα δυο φιλιά επιφανειακά με κλειστό το στόμα και κάπως τσιναγε όταν πήγαινα να της ακουμπήσω τα μαλλιά.

Δεν είδα καμία ιδιαίτερη συμμετοχή ,αλλά όπως ειπώθηκε δεχεται αδιαμαρτύρητα κοπανημα. Και μπορώ να πω ότι τα δα κάπως μηχανικά τα πράγματα.

Βέβαια δεν ζήτησα τίποτα τρελό ,μηχανικά τη γαμουσα κι εγω,είχα και κούραση απ' τη δουλειά και το μυαλό μου ταξίδευε αλλού... σ άλλο μουνί σ άλλα μέρη και πιθανώς το οσμιστηκε.

Ωραία γυναίκα που μου φάνηκε γενικά σφιχτή και συνεσταλμένη που δέχεται όμως κοπανέισιον χωρίς μα και μου.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 24, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
K
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, THV, xagnostos2006 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Μαρτίου, 2023
Ξεχασα να γράψω, της ζήτησα δεύτερο γύρο στο ντουζ το οποίο αρνήθηκε.
K
Koulourakias1
review reaction 1 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1