Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 115 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Έχω βρεθεί αρκετές φορές με την Ιωάννα , έχω γράψει και κριτική , οφείλω όμως ακόμα μία λόγω της "αναβάθμισης" στο μπροστινό σύστημα και γενικότερα όλου του πακέτου που προσφέρει .
Έχουν χυθεί τόνοι ψηφιακό μελάνι για το μωρό , 35αρα Ελληνίδα , petite σώμα γύρω στο 1,65 με πράσινες ματάρες που σε κοιτάνε όλο καύλα , κωλάρα ζουμερη και στην θέση της και πλέον με δύο τορπίλες 3αρες να ξεχειλίζουν από το σουτιέν .
Βασικά δεν είμαι βυζολαγνος και με τα προηγούμενα μια χαρά την έβρισκα αλλά περί ορέξεως ...
Αφού είπαμε τα δικά μας για λίγο μπήκε για φρεσκαρισμα και μου ήρθε με ένα σετ μαύρα ξεκωλε εσώρουχα
Κόλλημα στον καθρέφτη όρθιοι και άρχισε το γλωσσοφιλο .
Έπιανα τις βυζάρες , τις εγλυφα πάνω από το σουτιέν , δεν της το έβγαζα , σαν παιδάκι που δεν θέλει να ξετυλίξει το δώρο του .
Προχωρήσαμε με τα στόματα μας κολλημένα στο κρεβάτι και άρχισα την αγαπημένη μου ασχολία .
Γλυφομούνι στην Ιωάννα .
Χαλαρά στην αρχή μόνο με γλώσσα και σταδιακά δάχτυλα και γαμησι με την γλώσσα μέχρι όσο φτάνει .
Σε καθοδηγεί και η ίδια με τα δάχτυλα της οπότε τα πρώτα μουνοζουμα άρχισαν να έρχονται καυτά στο στόμα μου .
Η κοπέλα κλασικά σπασμούς ,
Να χτυπιέται στο κρεβάτι και να σφίγγει το σεντόνι .
Αφού χόρτασα γλυψιμο ξεκίνησε το φημισμένο τσιμπούκι της .
Της αρέσει η πουτσα , το δείχνει σε όλη την διάρκεια των ραντεβού , θέλει να τον πάρει όλο στο στόμα και ανάλογα τα μεγέθη ορισμένες φορές τα καταφέρνει . πνίξιμο λοιπόν , λίγο γύρισμα τα μάτια , σαλάκια να τρέχουν και είμαι όλος μέσα να της γαμαω το στόμα .
Μεγάλη προσπάθεια να μην χύσω εκεί ενώ το κορίτσι ταυτόχρονα δαχτυλιαζε το μουνακι της με το ένα χέρι .
Στήσιμο στην αγαπημένη μας θέση , όρθιοι με το ένα πόδι της πάνω στην πολυθρόνα και είσοδος από πίσω .
Πάντα ζεστό και πάντα πρόθυμο το κωλαρακι της με δέχθηκε βαθειά με 100αρα στύση . Όταν έδωσα φρενήρη ρυθμό άρχισαν τα βογγητα καύλας και από τους δύο μας ενώ εγω έπαιζα το μουνάκι της με τα δάχτυλα μου .
Κάτω πλημμύρα από τα ζουμια και πότε να χουφτωνω από πίσω τις βυζάρες και πότε να παίζω με το μουνάκι ήρθε η ώρα .
Γρήγορα αφαίρεση λάστιχου και κέρασμα στο στόμα όλα .
Δεν άφησε σταγόνα , τα κατάπιε και με ένα κλείσιμο ματιού έληξε ο πρώτος γύρος .
Άνεση χρόνου είχαμε , οπότε παίξαμε με σφήνες , με τις γλώσσες μας και με τα δάχτυλα μας .
Ξανά κωλογαμησι με το μωρό από πάνω μου για δεύτερη φορά και να γλωσσοφυλιομαστε σαν κανονικό ζευγάρι .
Οι βυζοι στο στόμα μου , να κουδουνανε τα pierce και στην κοιλιά μου να τρέχουν πίδακες από τα υγρά της ιωανναρας .
Τα ήπιε άλλη μία φορά ενώ έπαιξε άλλος ένας γύρος με μουνι και πιπωμα χωρίς έλεος αλλά τίποτα .
Πόνεσε η πουτσα μου από το γαμησι και την καύλα , η Ιωάννα έκανε τρομερή προσπάθεια να με τελειώσει τρίτη φορά αλλά δεν ...
Περνάνε τα γαμημενα χρόνια και δεν μπορούμε τρίτη φορά στο δίωρο !!!
Δυστυχώς .
Λοιπόν στο δια ταύτα .
Καλά τα ουκρανικά πιπινακια , ρουφάμε τα νιάτα τους αλλά και το παπούτσι από τον τόπο σου ...
Είναι εμπειρία πραγματικά ένα ραντεβού με αυτό το κορίτσι με τα γατισια μάτια .
Συγνώμη κύριε Βασίλη μας αφήσαμε ένα δωμάτιο μπουρδέλο Χεχε!
Η χαρά του αρχάριου αστυνομικού για συλλογή DNA Χαμόγελο με γλώσσα
Γαμάτε τώρα που μπορείτε , οι αποδόσεις πέφτουν χρόνο με τον χρόνο .

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
220€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
dimigoall
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
24 Ιουν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
60
Likes:
24.119
Πόντοι:
20.486
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Elganador, Pa Luki Luk, Alexanders και 36 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Μαρτίου, 2023
Τι πέφτουν οι αποδώσεις ρε λεβέντη, με τρία μανικετόκουμπα σε δύο ώρες. Μας γάμησες την αυτοπεποίθηση...
review reaction 3 review reaction 1 anthotypos, Pa Luki Luk, dimigoall
24 Μαρτίου, 2023
Παντως εγω δεν την βρισκω με τπτ!
25 Μαρτίου, 2023
Μπαγασα την εκανες τη ντριμπλα, γι' αυτο δεν παιρνεις τα ποδια σου στο γηπεδο
review reaction 1 dimigoall
25 Μαρτίου, 2023
Πως βρισκουμε τη κοπελα;
26 Μαρτίου, 2023
Σέ ρουφήξε σέ στέγνωσε καλά καλά δύο φορές, οπότε καλύτερα δύο και καλές παρά τρεις και μέτριες.
Εκτιμούμε την ποιότητα!!!
Έτσι!
review reaction 1 anthotypos, Pa Luki Luk, dimigoall
26 Μαρτίου, 2023
Ναι ρε professor x , αλλά 20 χρονών στο δίωρο είχα τελειώσει τουλάχιστον τρείς φορές και ακόνιζα την πούτσα για τέταρτο παλούκωμα Χαμόγελο με γλώσσα
Θα δοκιμάσω άλλη μία με το κορίτσι δίωρο αλλά "κουμπωμενος" αυτή τη φορά ... Ματάκι
review reaction 1 review reaction 3 anthotypos, Pa Luki Luk, professor x
12 Αυγούστου, 2023
Πως βρισκουμε την κοπελα?
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7