Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 11 10
Call-Girls 21884
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Γράφω μερικές κριτικές μαζεμένες ελπίζω να περάσουν όλες. Θα ξεκινήσω από την Μόνικα. Η Μόνικα είναι μια κοντή σχετικά Ουκρανή με πάρα πολύ καλή χρήση αγγλικών. Από της καλύτερες στα αγγλικά που έχω δει έως τώρα. Είναι πολύ ωραία kisser και έχει υπομονή επιμονή και διάθεση για δουλειά.
Την πήρα στο γνωστό πορνοξενοδοχείο χαμηλά στη Συγγρού στο Λακόμπα γιατί μου την σπάει να δίνω ταυτότητα στη ρεσεψιόν. Έστριψα ένα τσιγαράκι παραγγελία και μια φραπεδούμπα ο κλασσικός μαλακας Έλληνας δηλαδή και έπαιζα candy crash ώσπου να έρθει. Την περιγραφή πως είναι την έγραψα. Το ότι φιλάει ομοίως. Πάμε στα πιο σοβαρά τώρα. Πίπα επαρκή και με τα νύχια της γαργάλαγε τα αρχίδια. Πήρε αρκετές πρωτοβουλίες και δεν δυσανασχέτησε ούτε δευτερόλεπτο στο ότι εγώ όταν την συνάντησα ήμουν βραδύκαυστος. Όπως καταλαβαίνετε ένα μπαλάκι αρκετής διάρκειας. Στο εναπομείναντα χρόνο μου έκανε ένα ας το πούμε μασάζ. Κυρίως με ερέθιζε με τα νύχια της. Ναι είναι καλή στη δουλειά της. Έχει πολύ καλό σοσιαλ και ο χρόνος μαζί της φεύγει νεράκι

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, hornyasfuck, Annapurna και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού