Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 36 10
Call-Girls 105093
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Εκεί που χάζευα την σελίδα του γραφείου έπεσε το μάτι μου στις φωτογραφίες της και είπα να δοκιμάσω την τύχη μου.Σε σχέση με τις φωτογραφίες το πρόσωπο της είναι πιο γλυκό από κοντά και η ηλικία ελαφρώς μεγαλύτερη.Κοπελα σταθερή μήνες εδώ και γενικά στην πόλη μας μετρά χρόνια στο πουτανιλικι
Μόλις έφτασε στο χώρο μου και μετά τα προκαταρκτικά μπήκα για ντους και βγαίνοντας ξεκινήσαμε παιχνίδι ενώ ταυτόχρονα ανταλλάσσαμε πολλά γλωσσόφιλα. Η πίπα απρόσμενα καλή με προσπάθεια για deep και πέρασμα από όλα τα σημεία. Μου φάνηκε ότι καύλωνε με την όλη φάση γιατί έβγαζε κάτι ελαφρά βογγητα ενώ είχε τουρλωσει το κώλο της Την εστησα στα 4 και την γάμησα για κανά πεντάλεπτο ανακουφίζοντας τα αρχίδια μου με ένα δυνατό χύσιμο. Στον δεύτερο γύρο την δοκίμασα σε διάφορες στάσεις και φάνηκε ότι ήταν πολύ άνετη και δοτική σε όλα. Τον τελείωσα αδειάζοντας το σπέρμα μου στα βυζιά της.Γενικά σαν συμπέρασμα μπορώ να πω ότι δεν βγάζει τον κλασσικό επαγγελματισμό και θα ήθελα να την ξαναδώ γι αυτόν ακριβώς τον λόγο.Οι καλές συναντήσεις του τελευταίου καιρού συνεχίστηκαν...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 21, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ανώτερος
Εγγραφή:
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
53
Likes:
6.688
Πόντοι:
7.636
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Quarantaris, THV, mancunian1986 και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού