Λεπτομέρειες αξιολόγησης

2.3 1 10
Γενική βαθμολογία
 
2.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
3.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Μετά από τηλέφωνο με αδελφικό φίλο όπου με καυλωσε με τις περιγραφές του για τα μουνια που θα γαμησει στη Γενευη η πουτσα εγινε πέτρα και ήθελα να το πετάξω το σπερμα γιατί Πόναγαν τα αρχίδια μου
η επικοινωνία με το γραφείο εξαιρετική με δύο μηνύματα κλείστηκε το ραντεβού στο χώρο της κοπέλας για 1 ώρα
με υποδέχτηκε με ωραία σέξι κόκκινα εσώρουχα Θα συναντήσετε το κορίτσι των φωτογραφιών χωρίς την λάμψη με το που μπαίνω της λέω πάω για ένα γρήγορο ντουζ και επιστρέφω
την πλησιάζω και πάω να την φιλήσω με αποφεύγει και μου λεει δε μαρέσουν τα φιλιά
λέω δε γαμιέται δεν θα φιλήσουμε σήμερα δε πειράζει
της λέω ελπίζω να σ’ αρέσουν τα τσιμπούκια και ξίνισε αμέσως στα γόνατα και το παίρνει στο στόμα μου έκανε μια αθλια πίπα εχω ένα χούι θα χύσω ο κόσμος να χαλάσει
την σταματάω και της λέω κάτσε όπως είσαι στα γόνατα παίρνω το κινητό και βάζω μια τσόντα που την έχω για τέτοιες καταστάσεις η πουτσα να έχει γίνει πετρά τραβάω μαλακία και την έχυσα στο πρόσωπο εφυγε τρέχοντας για το μπάνιο για να σκουπιστεί
Και εγώ είχα ξαπλώσει στο κρεβάτι και την περιμένω να γυρίσει και συνέχισα και έβλεπε τσόντα στο κινητό επιστρέφει μες την ξινίλα και πάλι σηκώνομαι και της λέω ξανά κατσε στα γόνατα και την πότισα σπερμα και πάλι στο πρόσωπο
εκανα ένα γρήγορο ντουζ της έδωσα τα χρήματα και για σας

από μένα η γκόμενα δεν αξίζει

να είστε καλά και να γαμάτε καλύτερα

Πληροφορίες Συνάντησης

Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
180€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Elganador
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
14 Οκτ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
131
Likes:
21.147
Πόντοι:
25.186
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 aekaldo, TOMCRUISE, Johnny Red2 και 39 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Μαρτίου, 2023
θεούλης...!!!
review reaction 1 review reaction 2 hornyasfuck, Elganador
21 Μαρτίου, 2023
Θεουλης, μ' αρέσεις.
Έτσι θέλει κανονικά, όχι σαν κάτι άλλους που τις διώχνουν ενώ έχουν πάρει όλα τα λεφτά μπροστά.
review reaction 2 Elganador
22 Μαρτίου, 2023
180 € για δύο μαλακίες...
review reaction 1 hornyasfuck, Elganador
22 Μαρτίου, 2023
Μπράβο ρε γίγαντα.
Έρχονται οι ψωμόλυσσες από τις φαβέλες και το παίζουνε πριγκίπισσες και μυγιάγγιχτες.
Πίσσα και πούπουλα μέχρι να στανιάρουνε
review reaction 1 review reaction 2 hornyasfuck, Elganador
22 Μαρτίου, 2023
Πολύ καλή η αντίδραση σου! Χρήματα δίνουμε, πρέπει να τα δικαιολογούν οι τυχάρπαστες. Εγώ δυστυχώς λόγω ιδιοσυγκρασίας δεν θα μπορούσα να κάνω το ίδιο με εσένα, θα είχα εγκαταλείψει νωρίτερα. Κατά τα άλλα, πολύ χαμηλή η βαθμολογία σε εμφάνιση, τόσο χάλια είναι;
review reaction 1 review reaction 2 hornyasfuck, Elganador
22 Μαρτίου, 2023
πω πω που πήγαν οι τιμές ... 100 η μαλακία Μαλακία και 80 το CIF Σπασίκλας
review reaction 1 hornyasfuck, Elganador
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6