Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 184 10
Call-Girls 747614
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Καθώς επέστρεφα από την εργασία μου είπα να ικανοποιήσω τα ερωτικά μου ένστικτα και ανοίγοντας τα γνωστά ερωτικά σάιτ πέφτω πάνω στην Ανδριάννα. Την καλώ και την πετυχαίνω διαθέσιμη στο Bill. Κατηφορίζω γρήγορα και την περιμένω στο δωμάτιο. Καθώς ανοίγει η πόρτα αντικρίζω αυτό που περίμενα και έχουν αναφέρει οι συναγωνιστές. Μια κοπέλα που σου βγάζει έρωτα, καύλα και έκφυλο βλέμμα συγχρόνως. Μετά τις πρώτες συστάσεις κάναμε συναγωνισμό στον στοματικό έρωτα, δεν μπορώ να πω κατάφερα να την κάνω να πετάξει τα υγρά της στο στόμα μου και μετά με ανταμοιψε με ένα αργό ερεθιστικό στοματικό που οι εναλλαγές της σε ντιπθροατ με έκαναν να πετάω στον έβδομο ουρανό. Η περιποίηση της είναι τουλάχιστον βασιλική και βγάζει πολύ έντονο ερωτισμό με την θαυματουργή της μαεστρία που χειρίζεται το στόμα της και την γλώσσα της. Με άδειασε και έπειτα συνεχίσαμε σε 2ο γύρο με εναλλαγές στάσεων όπου άδειασα μέσα της.
Δεν λυπήθηκα ούτε στιγμή τα χρήματα που έδωσα μιας και η συγκεκριμένη κοπέλα σέβεται πρώτα τον εαυτό της με αποτέλεσμα να έχει αντίκτυπο και στον πελάτη. Ανδριάννα μου σε ευχαριστώ είσαι υπέροχη και θα τα ξαναπούμε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 16, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
100€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Αυγ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
264
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 KostasAth35, THV, Bonecrusher και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Μαρτίου, 2023
το ποσό που ζητά και έδωσες είναι μικρό , σε σχέση μ αυτά που κατά γενική ομολογία προσφέρει.

άρα...γιατί να τα λυπηθείες?

review reaction 3 review reaction 1 gymaster, hornyasfuck
17 Μαρτίου, 2023
φίλε
μου η τιμή
περιλαμβάνει το δωμάτιο;
17 Μαρτίου, 2023
Συμφωνώ μαζί σου gejgi γι'αυτό έγραψα δεν τα λυπήθηκα λόγω VFM!!!!
17 Μαρτίου, 2023
Όλες οι τιμές των κοριτσιών είναι χωρίς το κόστος του Ξενοδοχείου φίλε μου Ψωλινιο ντε Καυλειρα
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4