Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 70 10
Call-Girls 280479
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το λοιπόν............
Οι φωτογραφίες νομίζω το αδικούν το κορίτσι.,από κοντά είναι ακόμα καλύτερη, πρόσωπο υπέροχο και χαμογελαστό σπάει τον πάγο σε χρόνο dt.
Ή συνάντηση έγινε σε γνωστο ξενοδοχείο του κέντρου πολύ εύκολα μέσω λίγων μηνυμάτων στο viber.
Τωρα στο διά ταύτα ..........στο ραντεβού ήρθε με μικρή καθυστέρηση αφού είχε ενημερώσει πρώτα ?
Κατευθείαν ντουζάκι και βουρ στο κρεβάτι, ξεκίνημα με φιλιά και Κατευθείαν ξεκίνησα να επεξεργαζομαι το σώμα τής με ιδιαίτερη περιποίηση στο γατάκι της!!!!Στη συνέχεια ήρθε η σειρά τής και οι ουρανοί ανοίξανε ????πίπα σοβαρη, αισθησιακή όπως ακριβώς μου αρέσει και το τέλος δεν άρχισε να έρθει στο στόμα τής όπου η κοπέλα δεν άφησε τίποτα να πάει χαμένο.
Ντουζάκι και κουβέντα πολύ ευχάριστη με την Άννα το κορίτσι είναι πρόσχαρο και ευχάριστο στην κουβέντα.
Δεύτερος γύρος ξεκινάει με πιπα και όρθιος ο φίλος......προφυλακτικό και και ξεκινάμε.....εναλλαγή πολλών στάσεων .
Η κοπέλα ξέρει τι κάνει και δείχνει να τής αρέσει ,και όπως είναι φυσικό μετά από 25 λεπτά ήρθε πάλι το τέλος στο στόμα τής. Ντουζάκι λίγη κουβεντούλα φιλί και φεύγει η Άννα.
Κατά την προσωπική μου άποψη η Άννα είναι όλα τα λεφτά .Μπράβο κουκλαρα. Θα σε ξαναδώ σίγουρα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 15, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
11 Μαρ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
1.452
Πόντοι:
486
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kelenor, THV, anthotypos και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Μαρτίου, 2023
Μύστη μου.. τα έσπασες..
review reaction 1 Tekilas41
16 Μαρτίου, 2023
Διάβασα τη κριτική και από περιέργεια μπήκα να δω φωτό της.Μπραβο στη κοπέλα περί του αγώνα .Για τους λάτρεις των skinny μια καλή επιλογή.
review reaction 1 Eros82, Tekilas41
22 Απριλίου, 2023
Φίλε αναλ δεν κανει;; δάχτυλα δεχεται;;
24 Απριλίου, 2023
Ρωτησε την φίλε μου!!!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4