Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 63 10
Call-Girls 159680
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την είχα κλείσει δυο μέρες πριν, επιβεβαίωση με το γραφείο την ημέρα του ραντεβού και η κυρία στην πόρτα μου.Πρόσχαρη, περιποιημένη και με νέο χαμόγελο κατά το ήμισυ. Αφαίρεσε τα κάτω σιδεράκια της! Φιληθήκαμε και είπαμε δυο κουβέντες, πέρασε για το φρεσκάρισμα της  και επιστροφή με τα σέξι εσώρουχα. τα Φιλιά και πάλι πέσανε σύννεφο, τα χέρια μου κολλημένα στον κώλο της και τα δικά της ψαχούλευαν το πουλί μου.με έγδυσε και τον πήρε στο στόμα της, πολύ καλή και βαθιά πίπα με πέρασμα από τα δίδυμα.με σιδεράκια ή όχι η τεχνική πολύ καλή.πέρασμα προφυλακτικού, στήθηκε με κόντρα στον καναπέ και πηδηχτήκαμε στα όρθια πισωκολλητά. Μαλλιοτράβηγμα και σκαμπίλια στα κωλομέρια μπόλικα. Η ένταση στα κόκκινα και τελείωσα πάνω στην πλατούλα της.Φρεσκάρισμα και ηλεκτρονικό σιγαρέτο με συνοδεία κόκα κόλας η κυρία μας.Στην μέση της κουβέντας με καβάλησε και άρχισε τα φιλιά, τα δάχτυλα μου ψάχναν τις τρυπούλες της να τις βουλώσουν. παίξαμε εκεί λίγο και της είπα να με πιπώσει, Αλλαγή για να την περιποιηθώ, γλώσσα-δάχτυλα μέσα. Μπρος-πίσω.Προφυλακτικό και με καβάλησε, τα χέρια στα επεξεργασμένα βυζιά της να παίζουν με τις ρόγες είτε στα κωλομέρια της για μπάτσες. Κατέβασα ρυθμό με αλλαγή στάσεις ιεραποστολικά με τελευταία στα 4. Εκεί πάλι στα κόκκινα αλλά δεν άντεξα και τελείωσα Μα τί καύλα βγάζει αυτή η γυναίκα ρε παιδιά;

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 15, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
gpd
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
22 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
329
Likes:
26.146
Πόντοι:
33.779
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, doc_lin, Γιώργος Παπ. και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Μαρτίου, 2023
εγω κουμπαρος
G
geroksouras
review reaction 4 review reaction 3 gpd, hornyasfuck
15 Μαρτίου, 2023
Μια κατηγορια μονη της... Η Ντιντα και οι αλλες...
review reaction 1 gpd, hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2