Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 16 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Κάτι μου έλεγε βλέποντας τις φωτογραφίες της ότι πρόκειται για κάτι ξεχωριστό και σε συνδυασμό με τις καλές κριτικές το αποφάσισα . Εύκολη συννενόηση με το γραφείο αν και η demi δεν ήταν άμεσα διαθέσιμη (γαμάτε όλοι κουφάλες Ματάκι ) τελικά βρέθηκε ώρα που με βόλεψε καθότι ζήτησα δίωρο .
Στην ώρα της ήρθε η μικρή μας , με απλό ντύσιμο , μπουφάν μαύρο , μπλούζα εφαρμοστή , τζιν παντελόνι και αθλητικό παπούτσι !
Πολύ καλή πρώτη εντύπωση , προτιμώ αυτό το ντύσιμο από τα ξεκωλε που γίνεσαι βουκινο σε όλη την πολυκατοικία .
Χαμογελάκι , φιλάκι πεταχτό και κλείσιμο πόρτας ..
Είπαμε δύο λόγια , αισθανόμουν ότι είχα χτυπήσει φοιτήτρια από το γωνιακό καφέ και την παρέσυρα στον γαμηστρωνα μου .
Πολύ όμορφο πρόσωπο , ύψος στο 1,70 , 23 χρονών μου είπε και τόσο είναι και υπέροχο νεανικό κορμί .
Της έβγαλα την μπλούζα , ξεκουμπωσα το τζίνακι της και έμεινε με ένα sexy σετ λευκά εσώρουχα .
Έμεινα μαλακας να θαυμάζω .
Τι κάνει η φύση όταν έχει κέφια . Όλα φυσικά , όλα στην θέση τους . Απαλό δέρμα , μεταξένια μαλλιά , δύο βυζάρες που ασφυκτιούσαν στο στενό σουτιέν . Αρχίσαμε τα γλωσσοφιλα , φιλάει πολύ όμορφα , αισθησιακά με αργό ρυθμό . Το καυλι μου είχε αρχίσει να φουσκώνει χωρίς ακόμα να με ακουμπήσει χαμηλά .
Παρόλο που μύριζε υπέροχα ζήτησε φρεσκαρισμα , χρόνο δεν έφαγε , σε 5 ήταν πάλι στην αγκαλιά μου .
Τα φιλιά τώρα έγιναν πιο έντονα , έβγαλα το σουτιέν και είχα στα χέρια μου ένα ζευγάρι φυσικές βυζάρες με σκούρα ρώγα και τέλεια αναλογία με το υπόλοιπο σώμα της .
Έμεινα αρκετή ώρα εκεί , ρουφούσα , εγλειφα , φάνηκε να της αρέσει .
Ταξίδεψα την γλώσσα μου αργά προς τα κάτω και αφαίρεσα το στρινγκακι της .
Νεανικό μουνάκι με μικρά μουνόχειλα , άρχισα να τα πιπιλαω και το μικρό άρχισε τους μορφασμούς καύλας .
Νόστιμο μουνάκι , είχε ανοίξει τέρμα τα ποδαράκια της και σε προκαλούσε να το φας . Υγρανθηκε γρήγορα και γύρισα να της τον δώσω στο στόμα .
Άραγμα εγώ τώρα στο μαξιλάρι και το καυλάκι τον πήρε αργά και βασανιστικά στο στόμα ...
Υπέροχη αίσθηση , ζεστή γλώσσα , ξέρει να παίζει με το κεφάλι , κρατούσε τη βάση με τα δάχτυλακια της ρουφούσε πολύ αργά την βάλανο . Κατέβηκε και στα δίδυμα , έκανα μεγάλη προσπάθεια να μην τελειώσω εκεί .
Της λέω : condom ?
Κατάλαβε .
Το ξεδίπλωσε αργά πάνω στο καυλι μου που είχε φτάσει σε 100αρα στύση και έκατσε πάνω .
Εδώ είναι ο τίτλος της κριτικής .
Με γάμησε .
Κρατούσε τα χέρια μου με τα δικά της κάτω και με γαμουσε αυτή . Έδινε ρυθμό , καρφωνοταν πότε αργά και πότε γρήγορα , ανέβαζε την λεκάνη της μέχρι να μένει μόνο το κεφάλι μέσα της και τον ξαναεπαιρνε με κάθισμα ολόκληρο για πλήρη διείσδυση . Είχε καυλώσει , ακουγόταν το γνωστό πλατς πλατς από τα υγρά της , νιώθωντας το τέλος να έρχεται βγήκα από την λαβή των χεριών της , εχωσα την βυζάρα της στο στόμα μου και πιάνοντας την από την λεκάνη της έδωσα ένα τρελό ρυθμό με ατελείωτο χύσιμο βαθειά μέσα της .
Τεράστια ποσότητα από φλοκια , δυστυχώς δεν πρόλαβα να της τα δώσω στο στόμα .
Φύγαμε γρήγορα για μπάνιο γιατί είχαμε γίνει λίγο πουτανα .
Γλυκιά κοπέλα , αναλύσαμε λίγο το ουκρανικό , προβληματισμένη - φοβισμένη φάνηκε αλλά και συνειδητοποιημένη ότι ήρθε στην Ελλάδα για την συγκεκριμένη δουλειά ... τσιγάρο και φουλ για δεύτερο γύρο .
Πάλι ωραίο στοματικό , πολύ καλά στησίματα , όσο περνούσε η ώρα και καταλάβαινε ότι δεν είμαι κανένας μυστήριος αφέθηκε πλήρως , ψυχικά κυρίως .
69αρι για σεμινάριο , σπατουλαρισα και τις δύο πεντακάθαρες τρυπούλες της το κωλαρακι εντελώς αδουλευτο μόνο η άκρη της γλώσσας έμπαινε ενώ η μικρή ρουφούσε αχόρταγα την πούτσα μου και τρίβονταν οι βυζάρες της στην κοιλιά μου .
Doggy αυτή τη φορά , ζοριστηκε στην αρχή , έφαγε κάρφωμα δυνατό αλλά προσαρμόστηκε γρήγορα .
Κραυγουλες , εγώ από πίσω να δίνω πόνο και να της χουφτωνω τα υπέροχα βυζάκια . Γύρισμα mission , μαξιλάρι κάτω από την κωλάρα της και βαθειές πουτσιες .
Με κοιτούσε με αυτά τα όμορφα μάτια καθώς την γαμουσα και με κρατούσε σφιχτά από τα μπράτσα .
Έσκυβα και έπαιρνα την γλώσσα της στο στόμα μου .
Την δεύτερη φορά είχα καλύτερο έλεγχο όποτε όταν ένιωσα έτοιμος σηκώθηκα και με τελείωσε με το στόμα ...
Ρουφηξε για λίγο και γέμισε το στόμα της σπέρμα . Συνέχισε να ρουφάει μέχρι να στραγγιξω βγάζοντας φωνή ικανοποίησης και σηκώθηκε να τα αποθέσει στο μπάνιο .
Η υπόλοιπη ώρα αναλώθηκε πάλι με λίγη κουβεντουλα και γλυψιμο .
Γλυψιμο .
Γλυψιμο .
Γλωσσοφιλα , της εγλειφα το πρόσωπο τα αυτακια της , μέχρι στις μασχάλες είχα βάλει την γλώσσα μου και χτυπιοταν από το γαργάλημα Πλατύ χαμόγελο. Πρέπει να έβαλα την γλώσσα μου σε κάθε εκατοστό του κορμιού της , το μουνάκι της πάλι μου χάρισε υγρά που ήπια αχόρταγα ενώ και η Demi έκανε άλλο ένα υπέροχο στοματικό με εμένα καθισμένο στον καναπέ να απολαμβάνω με ένα ποτήρι ουίσκι και τσιγάρο και να βλέπω να με πιπωνει αυτό το υπέροχο γυμνό πλάσμα ...
Με τελείωσε άλλη μια φορά με την γλώσσα της χαλαρά .
Από τα πιο όμορφα κορίτσια που έχω συναντήσει , πιπινακι .
9 πρόσωπο και σώμα , βυζί 10 , όταν η φύση έχει κέφια ζωγραφίζει .
Ευχάριστος χαρακτήρας , κατάλαβα μια μελαγχολία όσον αφορά το μέλλον της αλλά την ώρα της "δουλειάς" της ήταν 100% εκεί .
Τα χρήματα τα πήρε στο τέλος του δίωρου και φεύγοντας μου χάρισε ένα γεμάτο χαμόγελο μαζί με ένα βαθύ γλωσσοφιλο που με έβαλε στο τρυπάκι να την τραβήξω μέσα για επέκταση Μεγάλο χαμόγελο
Έχοντας γνώση όμως των δυνάμεων μου δώσαμε υπόσχεση να ξαναβρεθούμε .
Το "ίσως" στο αν θα την ξαναεβλεπα είναι ένα μεγάλο "ναι" απλά υπάρχουν άπειρες επιλογές που πρέπει να δοκιμαστούν .

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
340€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
dimigoall
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
24 Ιουν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
60
Likes:
24.120
Πόντοι:
20.486
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, topgun83, maradona7 και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Μαρτίου, 2023
Σε μάγεψε κι εσένα, ε;

Που φτάσαμε, να μας γαμάνε αντί να τις γαμάμε, ξεπεσμός. Αλλά είναι τέχνη να σου κάνουν έρωτα.

Χεχε!
review reaction 1 dimigoall
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1