Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 39 10
Εκκρεμεί έγκριση
Call-Girls 254136
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Από εμφανιση η Νικολ μου δημιουργεί αντιφατικα συναισθηματα. Ειναι μικροκαμωμένη, που είναι cool. Πολλά κοσμήματα, καθαρή και τα μαλλια της μυρίζουν υπέροχα. Το προσωπο της δεν μου αρέσει, πολύ αγριο για τα γούστα μου. Το στήθος προσθετο αλλά ωραίο, ότι βλέπετε στις φωτο. Οι κοιλιακοι σουπερ σφιχτοί, ο ποπουδάκος όμως αγυμναστος, εχει ραγαδες. Το μουνακι όπως πρέπει. Παρ'ολα αυτά τρελαινομαι να ειμαι μεσα της.
Στο δια ταυτα, η Νικολ θα κανει τόσο -όσο. Αν σου σηκωθεί με ελαφρύ γλυψιματάκι, δεν θα δωσει περισσότερα. Αν εχεις δυσκολίες θα αρχίσει τα φτυσίματα και ότι άλλο χρειαστεί για να περάσεις καλά. Δεν λέει όχι (κουλούρι δεν δίνει), δεν δυσανασχετεί, σε ρωτάει τί θελεις αν χρειαστεί, θα σου προτέινει κιολας.
Η Νικόλ είναι ενα κορίτσι της διπλανης πορτας, αμφιβάλλω αν εχει τελειώσει το σχολείο, αλλά απίστευτα ώριμη & εξυπνη γυναίκα και φιλοσοφημένη πουτάνα (κάτι που μου αρέσει ιδιαίτερα όταν το συναντώ). Ξερει τί κάνει, γιατί το κάνει, και σε σέβεται, ασχετα αν κρατάει δυνάμεις (δεν κλέβει σε καμία περίπτωση). Από όσες εχω στη λίστα μου, η Νικόλ έχει τα περισσότερα "Αγαπημένη" κάπου 158 νομίζω. Από εμένα είναι ΝΑΙ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 15, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
100€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
daddycool
Σεβαστός
Εγγραφή:
24 Μαϊ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
1.767
Πόντοι:
1.196
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Chris077, kelenor, maradona7 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Μαΐου, 2023
Από τις καλύτερες περιπτώσεις για ανεξάρτητη και vfm.
review reaction 1 Kostas05 !, Km7699, daddycool
17 Ιουλίου, 2023
Δουλεύει κανονικά αυτό τον καιρό; Απαντάει στα τηλέφωνα ή εινσι full συνέχεια;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2