Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 11 10
Call-Girls 21884
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ήμουνα για καφέ με ένα αδελφικό φίλο σε γνωστή καφετέρια δίπλα στο ξενοδοχείο που κάνουν τα incall
τα κορίτσια είχα κλείσει από πριν Μόνικα για 1 ώρα στο χώρο της Και τα λέγαμε με το φιλαράκι μέχρι να πάει η ώρα του ραντεβού μήνυμα στο γραφείο και μου δίνουν αριθμό δωματίου στο ασανσέρ ήταν η ντίβα με αναγνώρισε και μου χαμογέλασε και ανεβήκαμε μαζί στο ασανσέρ και της είπα μου έλειψες μία απο αυτές τις μέρες θα σε κλείσω μωρό μου όμορφό ξανά Χαιρετηθήκαμε και κατέβηκε στο προηγούμενο όροφο και εγώ ανέβηκα στο πιο πάνω όροφο
με υποδέχτηκε με μαύρο φόρεμα και ωραία σέξι κόκκινα εσώρουχα θα συναντήσετε το κορίτσι των Φωτογραφιών χωρίς την λάμψη με πολύ γλυκό πρόσωπο Και ωραία πράσινα μάτια σώμα στεγνό
μοντελε στήθος σιλικονάτο με ωραία πεταχτεί ρώγα ηλικιακά την κάνω 24 με 25 χρονών
τατουάζ έχει ένα πίσω στο σβέρκο και ένα κάτω χαμηλά στο χέρι της τα αγγλικά της είναι εξαιρετικά
εκανα ένα γρήγορο ντουζ και επιστρέφω με περίμενε καθιστή στο κρεβάτι γυμνή την χαϊδεύω στο πρόσωπο και αρχίζω να την φιλάω στο στόμα
φιλιά πεταχτά χωρίς γλώσσα της δένω τα μαλλιά αλογοουρά και αρχίζω να φυλάω τις
πεταχτες ρώγες της
πετάω την πετσέτα και της το δίνω στο στόμα πιπα αργεί αισθησιακή περιποίηση πέρασα και από τα αρχίδια μία βόλτα την στήνω στο τοίχο και την καρφώνω δυνατά είχα καυλώσει φουλ την πάω στο κρεβάτι doggy ιεραποστολικό πλαγιαστό από πάνω και κατάθεση στα βυζιά της
ντουζάκι και από τους δύο και επιστρέφουμε να πάρουμε τις ανάσες μας η πούτσα πέτρα πάλι στα γόνατα και το παίρνει στο στόμα αυτή η πίπα που μου έκανε τόσο αισθησιακή μου άρεσε πολύ την είχα εκεί στα γόνατα και με τσιμπουκονε για αρκετά λεπτά και δεν άντεξα και την έχυσα στο λαιμό
εκανα ένα γρήγορο ντουζ και την αποχαιρέτησα με ένα γλυκό φιλί στο στόμα

πέρασα πολύ καλά με τη μικρή

Να είστε καλά και να γαμάτε καλύτερα

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Elganador
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
14 Οκτ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
120
Likes:
19.265
Πόντοι:
25.186
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 aekaldo, Johnny Red2, DmtrsxXx και 31 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Μαρτίου, 2023
Ετσι μπραβο παιχτη, ευτυχως μου επιβεβαιωσες θεμα με την πιπα γιατι με τελειωσε το ατιμο και δεν το πηρα χαμπαρι.Ειδες ανοχες στο μουνακι;; οσο το χτυπαγες απλωνε σαν το χταποδι ενα πραμα.
review reaction 1 review reaction 2 hornyasfuck, Elganador
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1