Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 4 10
Call-Girls 25959
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Με το γραφείο μια χαρά συνεννόηση , έστειλε την νεαρά μας στην ώρα της .
Ο κάγκουρας οδηγός καλό θα ήταν να παρκάρει κανονικά σαν άνθρωπος και όχι όπως να'ναι !
Ένα όμορφο μικροκαμωμένο μελαχρινό κοριτσάκι, ότι βλέπετε θα σας έρθει , περιποιημένη-αρωματισμένη. Σακάκι και παντελόνι μαύρο και από μέσα λευκό κορμάκι, φοράει σιδεράκια , τα διαφανεί , δεν ενοχλούν πουθενά ούτε στα φιλιά ούτε στην πίπα όπως νομίζουν κάποιοι.
Με το καλησπέρα σας άρχισε τα φιλιά με γλώσσα και πέρασα τα χέρια μες το σακάκι της να χαϊδέψω τα Β+ φυσικά στήθη.
Ζήτησε να περάσει για ντουζάκι και κόκα κόλα να πιει. Επέστρεψε με το κόκκινο βρακάκι της , κορμί μινιόν καθαρό από πλαστικές επεξεργασίες αλλά με διάσπαρτες μικρά τατουάζ.
Κάθισε στα γόνατα μου και αρχίσαμε τις ερωτικές περιπτύξεις. Την πήρα αγκαλιά και περάσαμε στην κρεβατοκάμαρα, την ξάπλωσα και την περιποιήθηκα, δεν θέλει δάχτυλα εντός! Υγραίνεται, χαϊδεύεται και το απολαμβάνει. Ασχολήθηκα και με τα στήθη της νεαράς μας.
Από πιπούλα καλή ήταν , προσπάθησε να λαρυγκιάσει αλλά δυσκολεύτηκε λιγουλάκι. Μπαλάκια δεν έγλυψε αλλά τα κράταγε με το χεράκι της σαν τις κινέζικες μπάλες χαλάρωσης.
Βάλαμε το πλαστικό και πλάγιασε , μπήκα από πίσω (όχι κώλο) χωρίς τζελάκι εάν και το είχε αφήσει στο κομοδίνο το οποίο και ξέχασε στο σπίτι μου. αλλάξαμε με εκείνη από πάνω μου και στο τέλος ιεραποστολικά με φιλιά και χάδια.
Ντουζάκι και ήπιε μία γουλιά κόκα κόλα και επιτέθηκε, φιλιά στο στόμα, με έγλυφα στο λαιμό, δάγκωνε , η ρόγα κάγκελο, έφαγε το γλύψιμο της και το ευχαριστήθηκα. Έπαιζα και με το μουνάκι της, επιφανειακά μόνο.
Κάναμε 69 και άρχισε να κατεβάζει υγρά. Πιπούλα με πιο πολύ πάθος.
Καποτούλα και στα 4 η κοπέλα μας. Πολύ καλό στήσιμο , πιάσιμο από τα καπούλια της και δώστου σπρώξιμο. Το καταευχαριστήθηκα και τελείωσα εντός της και εντός καποτούλας.
Ο δεύτερος γύρος ήταν κομμάτι γρήγορος γιατί δεν είχαμε και πολύ χρόνο.
Χαλαρή η νεαρά μας έκανε το μπανάκι της, ξέχασε το τζελάκι όπως και προείπα , είπαμε δυο κουβέντες και με αποχαιρέτησε με τα χρήματα στην τσάντα της.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 06, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
gpd
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
22 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
329
Likes:
26.146
Πόντοι:
33.779
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kwstasxat, CaptainK, Moku και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Μαρτίου, 2023
Πιτσιρικάς που ημουν μου είχε πάρει γκομενα με σιδερακια (τα ασημί μεταλικα, δεν υπηρχαν τοτε διαφανη) πιπα και ειχε ματώσει. Απο τοτε δεν το ξαναεποχειρησα.
review reaction 1 hornyasfuck
07 Μαρτίου, 2023
Την ρώτησες μήπως πόσο καιρό θα κάτσει Αθήνα και αν θα γυρίσει στη πατρίδα της ή αν θα κάνει tour σε άλλη πόλη (Θεσσαλονίκη);
review reaction 1 hornyasfuck
07 Μαρτίου, 2023
Πολύ όμορφο μουνάκι αλλά τον τελευταίο καιρό έχω βαρεθεί να κλαίω 150άρια.
Ιδίως οι Λατίνες, όταν δεν είναι στη μέρα τους
S
Since91
review reaction 1 hornyasfuck
08 Μαρτίου, 2023
@ Γιώργος Παπ.
δεν ενοχλούν τα σιδεράκια πουθενά

@ vaggos89
δεν θα κάτσει πολύ καιρό , το πόσο δεν ξέρω.

@ Since91
δεν ξ΄έρω τί ζητάς αλλά εγώ πέρασα καλά!
gpd
gpd
review reaction 1 Γιώργος Παπ., hornyasfuck
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4