Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 26 10
Call-Girls 106758
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση με την κοπέλα βραδάκι στον χώρο της στο γνωστό ξενοδοχείο του κέντρου..

Η κοπέλα είναι ακριβώς ότι βλέπετε και στις φωτογραφίες αν και πιο γλυκιά από κοντά.. στο σώμα ίσως δεν έχει γίνει απολύτως καμία επεξεργασία στις φωτογραφίες, στο πρόσωπο λίγο λάμψη.
Ανοίγει την πόρτα και βλέπω μια ευδιάθετη κοπέλα με το χαμόγελο στα χείλη. Φορούσε ένα σέξυ νυχτικό και από μέσα παρόμοια εσώρουχα - ζατιερες με αυτά των φωτογραφιών..
Υποδοχή με φιλί και στην συνέχεια με ρώτησε τη θα ήθελα να πιω..
Μπαίνω για φρεσκαρισμα και βγαίνοντας άρχισε το μπαλαμουτι μετά από το σχετικό τσιτ τσατ.
Στην αρχή ήταν λίγο μαγκωμενη όπως και εγώ το ίδιο. Μόλις καταλάβει όμως τα θέλω σου προσαρμόζεται σαν χαμαιλέοντας.
Σώμα όπως είπα και πριν είναι ακριβώς ότι βλέπεται και φυσικά τα πάντα. Μόνο τα χείλη έχει πειράξει ελαφρά..
Μουνακι καθαρό καθαρότατο και καλοσχηματισμένο..
Κατά την διάρκεια της περιποίησης δέχτηκε μέχρι δύο δάχτυλα.. υγρενεται πολύ σε σημείο τα σεντόνια να γεμίζουν υγρά και να γίνονται μούσκεμα..
Η πίπα της τίμια και το προσπαθεί αρκετά . dt έκανε χωρίς κανένα παράπονο..
Το σεξ κυμάνθηκε σε gfe κατασταση με σύντομες πινελιές pse. παίχτηκαν 3 στάσεις, από πάνω μου έδωσε πόνο και προσπαθεί να σε ευχαριστήσει..
Πεχτηκε ένας γύρος στο σεξ διότι τα προκαταρκτικά κράτησαν περίπου 20 λεπτά από δική μου επιλογή καθότι η λίμνη με τα υγρά της ήταν πολύ καυλοτικη..

Γενικά η κοπέλα έχει πολύ καλή συμπεριφορά και προσπαθεί να σε ευχαριστήσει και με το παραπάνω.. δεν κλέβει καθόλου χρόνο..

Μου θύμισε την Ναστια για όσους θυμούνται στις υπηρεσίες.. Η Μια και η Ναστια είναι οι καλύτερες συνοδοί που έχω πάρει προσωπικά από το συγκεκριμένο γραφείο σε θέμα υπηρεσιών..

Δεν γράφω ποτέ κριτικές αλλά μετά από αυτή την συνάντηση θέλησα να δικαιώσω την κοπέλα καθότι το αξίζει..

Σίγουρα θα την ξανά συναντήσω και την προτείνω ανεπιφύλακτα..

Πραγματικά πέρασα πολύ ωραία.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 07, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
SevenS
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Δεκ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
261
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, THV, Kontopodis και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού