Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 38 10
Call-Girls 93620
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Με επιασαν μερακια χτες και ηθελα κατι μπολικο κατι μεγαλο κατι πολυ ρε αδερφε, Πρωτη επικοινωνια για Αλισα οπου εφαγα πορτα γιατι δεν θελει μισαωρα ραντεβου


Δευτερη επιλογη και προταση της Γιωτας η Ερρικα, την ειχα δει και στο καφε αλλα δεν μου εκανε τρελη εντυπωση αλλα ήμουν σε διαθεση να παρω μια κρεβατογεμιστρα να της πω αν παλευει μαζι μου. Το ραντεβου το εκλεισα για απογευματακι εκανα το ντουζακι μου σπιτι και ετριζα, κατα παγια τακτικη μου εκανα φυσικα κι ενα γρηδορο ντουζ στο χοτελι. Η Ερρικα πραγματικα φιλικη και με τεραστιο χαμογελο, συν σε πρωτη τετ α τετ εντυπωση


Αφου κι αυτη ενθουσιαστηκε με τα ρωσσικα μου με ρωτησε τι μου αρεσει, τι αλλο να ελεγα πιπα και γλειψαρχιδι. Μου εσκασε για ζεσταμα γλωσσοφιλο και κατεβηκε να τρομποναρι, Πιπα υγρη χωρις δοντι αλλα οχι αρκετα βαθια ικανοποιητικη. Την εβαλα σε ενα σημειο σε 69 αλλα ρε γαμωτη δεν την εφτανα τεντωνομουν να φτασω το μουνι της. Μετα ηρθε η ωρα για σεξ οπου την εβαλα επανω μου να με καβαληση, δεν χρησιμοποιησε τζελ αλλα θελει εργαλειο να εχεις για να πιασεις πατο. Μετα απο κανα δεκαλεπτο εχυσα στα ωραια φυσικα βυζια της.


Στο τελος σκουπιστηκαμε και καθησα αγγαλια μου σαν γατουλα , σαν μια μεγαλη μεϊν κουν.


Τι θα δεις απο κορμι ψηλη κοπελα ντερεκι 1.83 λεει ισως και ενα τσικ παραπανω κορμι με φυσικο στηθος μεσαιο/μικρο αλλα ωραιο, απο την μεση και κατω εχει μια εσανς μεσογειου με μπουταρες και κωλαρα. Ιδανικη κορμοστασια για αυτο που ηθελα χτες


Παραπονο κανενα

Πληροφορίες Συνάντησης

Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
90€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 maradona7, Elganador, lagonisian και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Μαρτίου, 2023
δεν έχει disclaimer??
review reaction 3 hornyasfuck
03 Μαρτίου, 2023
@lagonisian Μήν τοῦ τὸ θυμίζης!
03 Μαρτίου, 2023
συγνωμη το ξεχασα θα το βαλω απο την επομενη παλι
G
geroksouras
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3