Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.3 3 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Ουκρανοπιπινοσπρωχτης γαρ , είδα το κορίτσι στο γραφείο και το έκλεισα .
Αυτή την φορά δεν πήγε καλά , παρά είταν ερασιτέχνης η Regina μας , ωστόσο μία χαρά αξιώνει 150€ για μία ώρα .
Πολλές λεπτομέρειες δεν έχω να γράψω από το ραντεβού , δεν τσούλησε καλά , ήρθε η μικρή στην ώρα της , πολύ αγχωμενη , ζήτησε money , επικοινωνία με Google translate , φιλιά με γλώσσα απέφυγε , εντάξει όμορφο μωρό είναι , πάλι καλά τουλάχιστον που δεν έφυγα άχυστος .
20 χρονών , ψηλή αρκετά με skinny σώμα και μικρά βυζάκια , τσιμπούκι σχετικά καλό , την εγλυψα και εγώ , από τις αντιδράσεις της κατάλαβα ότι τις άρεσε .
Στο γαμησι ένα μεγάλο ΌΧΙ .
Όλο κουνιόταν , με έσπρωχνε με τα πατουσακια της να μην έχω πλήρη διείσδυση στο ιεραποστολικό , στα τέσσερα τραβιόταν μπροστά να μην τον φάει όλο λες και έχω κανένα ανακοντα . Πάνω μου ανέβηκε , φρενάριζε με τις παλάμες της. Το μουνάκι στενό πάντως παρά το gel που έβαλε στην αρχή και με καλή εφαρμογή .
Τίποτα .
Την Πιτσιλισα δύο φορές στο κορμάκι της αφού είχα καυλώσει πιο πολύ εγκεφαλικά γιατί αντικειμενικά είναι όμορφο μουνάκι .
Το μόνο που θυμάμαι από το ραντεβού είναι ότι είχα χώσει όλο το κοριτσίστικο μικρό βυζάκι της στο στόμα μου και το ρουφούσα για ώρα μανιωδώς , είχα κολλήσει σαν βδέλλα πάνω στο βυζάκι και πιπίλαγα Χεχε! .όταν το άφησα είχε παπαριασει από το σάλιο και η ρωγουλα ήταν πέτρα .
Μπορεί να ρολάρει η μικρή , δεν θέλω να την κάψω , μου είπε ότι ήμουν από τα πρώτα της ραντεβού .
Είδομεν ...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
dimigoall
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
24 Ιουν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
60
Likes:
24.120
Πόντοι:
20.486
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, THV, TOMCRUISE και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Φεβρουαρίου, 2023
Eυχαριστούμε για την κριτική μιας και ήταν στα υπόψιν μου, εκείνη και η φίλη της από το ίδιο γραφείο
review reaction 1 hornyasfuck, dimigoall
26 Φεβρουαρίου, 2023
Ναι , την Μόνικα λες , δεν ξέρω...Η Regina πάντως ....
Άπειρη να πω , αγχωμενη με την "δουλειά" ? Όλα μαζί ?
Από κορμί πάντως είναι ένα 8αρακι προς 9 για τα δικά μου στάνταρ .
review reaction 1 bigmountain89, hornyasfuck
26 Φεβρουαρίου, 2023
Σωτήρια κριτική!
Την είχα σταμπάρει από τις photos αλλά τελικώς βλέπω ότι δεν...
review reaction 1 hornyasfuck
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3