Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 21 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μικρη απόκλιση από τις φωτογραφίες που εχουν αναρτηθεί.Το Photoshop σε λογικά πλαίσια χωρίς υπερβολές.Προσωπο ότι φαίνεται και σωματακι μικροκαμωμένο αλλά με έναν κώλαρακο όνειρο.Ντυμένη απλά αλλά συγχρόνως προκλητική έχει τον τρόπο της.
Το σώμα της είναι πολύ καλό και με πολύ ωραίο κώλο και βυζί.Και καθαρό γενικά πολύ καλή αφή.Με τα εσώρουχα όταν έμεινε εντάξει καύλα...
Επικοινωνία καλή δεν είχα θέμα αλλά δεν είπαμε και πολλά πράγματα.
Ξεκίνησε με κάποια χάδια που μετατράπηκαν σε πίπα.Καλη με λίγο χέρι αλλά τα καταφέρνει μια χαρά.Πηρα και κάποια φιλιά με γλώσσα χωρίς να αποφεύγει.Οπως ήταν στημένη και εγλυφε είχα βάλει το κεφάλι μου στο κώλο της....Αυτό το κωλαρακι είναι όλα τα φράγκα στημένο...
Σεξ πολύ καλό με στησίματα άνετα γιατί όπως είπαμε το σώμα της είναι πολύ γαμάτο είχαν δίκιο οι υπόλοιποι.Μια από τις προτάσεις που θα έλεγα να δοκιμάσουν φίλοι που βρίσκονται σε δίλημμα.Ηθελα και Veronika να πάρω ξανά αλλά δεν έκατσε η ώρα.Να που η Julia βγήκε καλό πουτανακι χωρίς να είναι από τις πρώτες φιρμες αυτή τη περίοδο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 23, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Ανώτερος
Εγγραφή:
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
53
Likes:
6.650
Πόντοι:
7.636
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, hornyasfuck, OUROBOROS και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Φεβρουαρίου, 2023
Κλασσατο πουτανακι σε μινιόν μέγεθος , με τάσεις αν γουσταρει να γαμιεται ααααβαδιστα η ααααβασανιστα στο χώρο σου , οπως ελεγαν στις παλιές αγγελίες . Στανταρακι μου όποτε έρχεται . Ωραια κριτικη φίλε .
review reaction 1 hornyasfuck, andronikos3, Γιώργος Παπ.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1