Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.6 6 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Είχα πάει μασαζ στο Πειραιά να γεμίσω Τζένη πήρα το πρόγραμμα των 30 λεπτών
απόλαυσα ωραίο γαμήσι με τη μικρή
Κατεβαίνω να πάρω το αμάξι για να φύγω η πούτσα πέτρα πάλι τηλέφωνο στο γραφείο και κλείνω Milene για 1 ώρα στο Χώρο της ημουνα τυχερός και ήταν διαθέσιμη με υποδέχτηκε με ωραία σέξι λευκά εσώρουχα πάω για ένα γρήγορο ντουζ επιστρέφω και με περίμενε καθιστή στο κρεβάτι
ψηλή κοπέλα από Βραζιλία το πρόσωπο της δε με τρέλανε μέτριο θα έλεγα αλλά με το σώμα της ξετρελάθηκα
βυζί σιλικονάτο με ωραία υφή και μια κωλάρα αλλά Βραζιλ
Αγγλικά ελάχιστα της μίλαγα και μου χαμογελούσε συνεχεία και μου απαντούσε στη μητρική της γλώσσα
η πούτσα να εχει γίνει πετρά την πλησιάζω και αρχίζω να φυλάω τις βυζάρες της τρίβω το μουνάκι της και βάζω το δάχτυλο μέσα της υγράθηκε αμέσως σκύβω και γλύφω το μουνάκι της αργά και αισθησιακά πολύ καθαρή τρυπούλα και χωρίς μυρωδιές ανεβαίνω να την φιλήσω πεταχτά φιλιά χωρίς γλώσσα στα γόνατα και τον παίρνεις στο στόμα πιπα ρηχή δεν το έχει θέλει καθοδήγηση την στήνω στα 4 σερα βάζω το προφυλακτικό και την καρφώνω αλύπητα αντέχει σε γρήγορους ρυθμούς ιεραποστολικό πλαγιαστό από πάνω και κατάθεση στα βυζιά της
Πάω για ένα γρήγορο ντουζ ερχεται κι εκείνη μαζί μου επιστρέφουμε και της λέω μωρό μου θέλω να μου κάνεις μασάζ με περιποιήθηκε καλά με τα χέρια της σε ολο μου το σώμα μου επαιζε τον πούτσο με τα χέρια της τόσο ωραία που ήθελα να την ξεμουνιασο και πάλι βάζω το προφυλακτικό και την ξεπατώνω στο doggy ο κώλος της είχε κοκκινίσει από τα χαστούκια που της έδινα στα κωλομέρια
την γυρνάω ιεραποστολικό την παίρνω από πάνω και τελείωμα μέσα της στο προφυλακτικό έκανα το ντουζάκι μου και την αποχαιρέτησα με ένα γλυκό φιλί στο μάγουλο

αυτά από μένα να είστε καλά και να γαμάτε καλύτερα

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Elganador
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
14 Οκτ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
120
Likes:
19.265
Πόντοι:
25.186
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 aekaldo, Johnny Red2, GLOCK19 και 28 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Φεβρουαρίου, 2023
Μία διόρθωση στην τιμή από λάθος 170 είναι η ώρα όχι 150 που έχω βάλει
review reaction 1 pavlaras21, Moku, hornyasfuck και 1 ακόμα μέλος
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1