Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 16 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ωραίες Κυριακάτικες ξέγνοιαστες καύλες και το Πρίαμος σε απόσταση που άνετα καλύπτω με τα πόδια, (ο γιατρός μου έχει να περπατάω τουλάχιστον μισή ώρα την ημέρα), είπα να προσπαθήσω να δημιουργήσω μία ακόμα καυλωτική ανάμνηση για τα γεράματα. Διαβάζοντας κριτικές για κουκλίτσες Barbie που σε στέλνουν κουβά, έκανα μία έρευνα στα αποθηκευμένα booκmarks μου και αποφάσισα να συναντήσω την Αλίκη που εδώ και πολύ καιρό χαλβαδιάζω αλλά ποτέ δεν το είχα κανονίσει. Είμαι φαν των γυναικών με πλούσιο φυσικό στήθος και η συναντησή μας ήταν θέμα χρόνου. Η επικοινωνία με το γραφείο άμεση και ευγενική και σύντομα η Αλίκη χτυπούσε την πόρτα του δωματίου. Επειδή στις φωτογραφίες της δεν εμφανίζεται το προσωπό της, λίγο πριν ανοίξω την πόρτα ένωσα αυθόρμητα τις παλάμες μου σε σχήμα προσευχής ευχόμενος όλα να πάνε καλά. Όταν άνοιξε η πόρτα είδα μία όμορφη φρέσκια κοπέλα να με καλησπερίζει γλυκά! Όμορφα μάτια, ωραία φυσικά χείλη για φίλημα, επικοινωνιακά έμπειρη καθώς συντονίστηκε άμεσα μαζί μου, ανοιχτός άνθρωπος που ενδιαφέρεται για τον πελάτη της, ερωτική, και καυλιάρα, σε κάθε στιγμή της συνάντησης μέχρι το τέλος η Αλίκη ήταν μία ευχάριστη έκπληξη.
Το σώμα της πολύ όμορφο, χυμώδης αλλά σε καμμία περίπτωση παχουλή.
Tα στήθη συλλεκτικά, ότι βλέπετε στις φώτο με ωραίες τσαχπίνικες ρωγίτσες.
Ωραίο στοματικό, το σκέφτομαι και ξανακαυλώνω.
Αυτό ίσως σας φανεί κάπως, αλλά με πήρε μέσα της με έναν τρόπο που ένιωσα μετά από πολύ καιρό πραγματικά ποθητός.
Μπορώ να γράψω πολύ περισσότερα, αλλά σταματώ εδώ.
Πέρασα μία πολύ ωραία ώρα, μία συνάντηση που σίγουρα θα επαναλάβω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 19, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
120€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΨΑΓΜΕΝΟΣ, SEXTYRHOON, Ntaffy2 και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού