Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 117 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
‌Το κορίτσι γύρισε, ανανεωμένη, αλλά με την ίδια πάντα διάθεση, χαμόγελο και όρεξη να προσφέρει όμορφες στιγμές.Το ραντεβού κλείστηκε την προηγούμενη γιατί γνωριζω ότι αυθημερόν είναι σχεδόν αδύνατο .Να σημειώσω εδώ και φαντάζομαι όσοι τη γνωρίζουν το ξέρουν ότι η Ιωάννα κάνει πολύ λίγα ραντεβού,νομίζω δύο τρία αν θυμάμαι μου έχει πει.Οποτε καταλαβαινουμε όλοι ότι είναι λίγο δύσκολο να κανονίσεις.Πετυχημένη επέμβαση,πολύ όμορφο και της πάει .Θελει λίγο χρόνο ακόμα ,ήμουν πολύ προσεκτικός και μετρημένος,δεν θέλει αγαρμπες κινήσεις αλλά όλα πήγαν εξαιρετικά καλά.Ειναι περιττό να μπω σε λεπτομέρειες,δεν το συνηθίζω άλλωστε ,και με 64 κριτικές νομίζω ότι έχουν ειπωθεί τα πάντα. Είναι πεντακάθαρη, ευδιάθετη, χαμογελαστή, δοτική , γουστάρει να περάσεις καλά και να περάσει και αυτή καλά,είναι πολύ ωραίος άνθρωπος .Πριν τη γνωρίσω και διάβαζα τις εμπειρίες άλλων μελών,όσο αφορά τους περίφημους "καταρράκτες" ,έλεγα ...έλα μωρέ υπερβάλλουν, δεν μπορεί,τόσο πολύ....ε ρε κούνια που με κούναγε.....ναι τόσο πολύ.......δεν υπάρχει η γυναίκα...κόντεψα να πνιγώ,όλα λούτσα,ήταν και πρωινό ραντεβού,ήταν ξεκούραστη, ορεξατη ,μια τρέλα. Από το πρώτο ραντεβού συμβαίνει αυτό ,αλλά το χτεσινό ήταν το κάτι άλλο.Εχει μπει πολύ χαλαρά λόγο της επέμβασης,ήμουν μόλις το δεύτερο ραντεβού από όταν ξεκίνησε πάλι και μέχρι να αναρρώσει πλήρως κάπως έτσι θα το πάει μου ειπε, οπότε υπομονή και καλή διάθεση για να απολαύσουμε ξανά την τρέλα.Οτι γράφω είναι η προσωπική μου γνώμη και μόνο ,από τις συναντήσεις μου με την Ιωάννα.Να είστε καλά και να περνάτε καλά όλοι.Σε ευχαριστώ Ιωάννα, ευχαριστώ και το site για τη δυνατότητα που μου δίνει να κάνω σωστές επιλογές.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 18, 2023
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
170€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
GIORGIO222
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Οκτ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
2.356
Πόντοι:
1.191
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dimigoall, day622, SailorGr και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Φεβρουαρίου, 2023
Φίλε, μπορείς να μου στείλεις το τηλ της; Θενκς
21 Φεβρουαρίου, 2023
Ακριβέστατη κριτική τα υπόλοιπα τα κρατώ για μένα
Την ευχαριστώ για την εμπιστοσύνη που μου έδειξε....φιλια
22 Φεβρουαρίου, 2023
Έφτιαξε το στήθος της?
review reaction 1 Mike delavega
14 Μαρτίου, 2023
Φιλε GIORGIO222 , μηπως σου ειναι ευκολο να μου στειλεις το νουμερο της , ευχαριστω πολυ.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4