Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 70 10
Call-Girls 280898
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Το ραντεβού είναι παλαιότερο οπότε δεν βάζω ενδεικτική ημερομηνία
Μετά κόπων και βασάνων κλείσαμε το ραντεβού, πραγματικά η Άννα είναι δύσκολη στην επικοινωνία (έχει και πιο δύσκολες όμως)
Αφού έστειλα πολλές φορές viber και απάντηση δεν πήρα το είχα αφήσει στη πλάτη μου το ραντεβού μαζί της ώσπου μια μέρα ξαφνικά χτυπάει μύνημα
Ήταν η Άννα, αφού απολογήθηκε για την καθυστέρηση απάντησης της με ρώτησε αν ακόμα ήθελα ραντεβού μαζί της και ότι είχε κενό την ίδια μέρα.
Ποίος τυφλός δεν θέλει να δει το φως του; Οπότε έκλεισα άμεσα βραδινό ραντεβού
Έλα όμως που ήμουν επαρχία ευτυχώς κοντά και έπρεπε να κάνω μικρό αγώνα δρόμου να τελειώσω της υποχρεώσεις μου και να είμαι στην προκαθορισμένη ώρα στο Bill
Τελικά έστω και με την ψυχή στο στόμα τα κατάφερα και ήμουν ένα τεταρτάκι πριν στο ξενοδοχείο
Στέλνω dm με αριθμό δωματίου και μπαίνω να βγάλω την κούραση της ημέρας από πάνω μου
Αφού βγήκα από το ντουζ με έχει στείλει μυνηματάκι ότι θα αργήσει 15 λεπτάκια αλλά ειναι καθ'οδόν
Χαλάρωσα για να είμαι ειλικρινής αλλά με έζωσαν τα φίδια όταν πέρασαν 22 λεπτά και δεν είχε έρθει
Τελικά στα 27-28 λεπτά χτυπάει την πορτούλα
Εμφανισιακά ότι έχουν πει να προσθέσω κάτι είναι πλεονασμός το αν αρέσει ή όχι αυτό είναι αλλού παπά ευαγγέλιο εμένα μου έκανε αλλά δεν με ενθουσίασε να πετάξω την σκούφια μου από την χαρά μου.
Αφού απολογήθηκε για την καθυστέρηση πέρασε κι αυτή για ντουζ, αν και το κορίτσι μοσχομύριζε,
Με άρχισε σε βαθιά φιλιά και εγώ την γύρισα σε 69 που αλληλοκοιταχτήκαμε στα επίμαχα μας σημεία
Περιττό να πω ότι έχει πολύ καλό στοματικό και με τελείωσε σαν 15χρονο ρουφώντας τα πάντα όλα
Και τώρα τι γίνετε; Που εγώ είμαι κάποιας ηλικίας και δεν είμαι πολύστροφος;;;;
Όχι ότι δεν μπορώ δεύτερη φορά σε μια ώρα αλλά είμαι μάλλον βραδυφλεγής θα έλεγα και βάλε τα χιλιόμετρα στο αμάξι
Με λέει μη σε νοιάζει η Αννούλα είναι εδώ
Και έδωσε ρεσιτάλ πνευστών και ενόργανης γυμναστικής, ταλαντούχο το κορίτσι με κατάφερε και είναι αυτό που λένε να σε φτιάχνει εγκεφαλικά, παρατρίχα να μου προκαλέσει ένα βέβαια
Συμπερασματικά
Όχι η πιο όμορφη, όχι η πιο συνεπής. όχι η πιο εύκολη στην επικοινωνία
Αλλά μια κοπέλα που θα τιμήσει το ρόλο της και τον λόγο της, Από την στιγμή που θα μπει στο δωμάτιο σε δίνετε ψυχή και σώμα

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Διαγραμμένο μέλος 185569
Προμότορας
Εγγραφή:
12 Νοε 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
230
Likes:
4.835
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Antonis_Greece4, Eros82 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Φεβρουαρίου, 2023
Μέγιστο φάουλ αν όντως έστειλε έτσι μήνυμα στο ξαφνικό
Σου κλείνει για πλάκα το σπίτι
review reaction 1 monstercock greece, STAVROS6969
19 Φεβρουαρίου, 2023
κανένα φάουλ απάντησε με καθηστέρηση
review reaction 1 Στρατηγος88
19 Φεβρουαρίου, 2023
Ποτέ δεν έχω στείλει από μόνη μ μήνυμα σε κάποιον π δεν έχει εκδηλώσει εμφανώς από τα δικά του μηνύματα ότι περιμένει να στείλω
review reaction 1 Eros82, hornyasfuck, RedCole και 2 άλλα μέλη
19 Φεβρουαρίου, 2023
Είναι στενη ή νορμαλ ;
review reaction 1 hornyasfuck, tasos.p
19 Φεβρουαρίου, 2023
Πάρα πολύ στενή φίλε μου...
review reaction 1 Eros82, hornyasfuck
22 Απριλίου, 2023
Αναλ κανει;; δάχτυλα αφηνει;;
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6