Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 22 10
Call-Girls 93300
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Έχω χημεία με την συγκεκριμένη κοπέλα. Τι σημαίνει αυτό; Σημαίνει ότι, με το που μπαίνει η Elly στο δωμάτιο η πούτσα μου γίνεται σιδερόβεργα. Με την παρουσία της και μόνο. Όχι, δεν είναι πια το μουνάκι των φωτογραφιών. Η Squirting Elly δεν είναι πια Squirting Elly. Έχει μεγαλώσει λίγο, έχει ωριμάσει, έχει αφρατέψει, έχει πάρει λίγα κιλά αλλά έχει πάρει και Μaster στην καύλα. Θα συναντηθείτε με μία γλυκιά μπαμπούσκα, ήρεμη, καθαρή και συνεπή στο ραντεβού σας. θα συναντηθείτε όμως και με μία σκλάβα του πούτσου. Που από την στιγμή που μπαίνει στο δωμάτιο σου δημιουργεί την διάθεση να της το χώσεις. Να την στήσεις στα τέσσερα και να την γαμάς σαν να μην υπάρχει αύριο. Να την ταρακουνάς με δυνατές μερακλίδικες πουτσιές. Την ανακάλυψα τυχαία στο νήμα των Ανεξάρτητων (για να μην πήξω στα pm πηγαίνετε Ανεξάρτητες σελ.6157) και από τότε είναι σταθερή μου. Την έχω συναντήσει πολλές φορές και πάντα όποτε την καλώ, ξέρω ότι θα ευχαριστηθώ γαμήσι. Τσιμπούκι για σεμινάριο, πολύ ερωτικό, ανήσυχη γλώσσα, εξαιρετική αίσθηση μουνιού που η άτιμη το χειρίζεται μοναδικά. Επισημαίνω ξανά, η Elly δεν είναι για όλους.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
100€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Screenshot 2023-02-15 at 9.21.30 PM
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ, gpikasso, Διαγραμμένο μέλος 177357 και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Φεβρουαρίου, 2023
Squirt κάνει;που θα δούμε πρόσφατες φωτογραφίες;
review reaction 1 Johnny Red2, eteros_ego
16 Φεβρουαρίου, 2023
Απ' τα αγαπημένα μου καυλακια..πολύ δυνατή σεξ ασταμάτητο με ένταση
review reaction 1 Johnny Red2
17 Φεβρουαρίου, 2023
Ρε μεγάλε εσύ σε άλλες κριτικες είσαι αγαπούλης ήθελες την σοφια με αγκαλίτσες και φιλάκια και αυτήν ήθελες ξεφάντωμα 50 χρόνο άνθρωπος ρε θα μας τρελαίνεται εδώ μέσα????????
review reaction 3 batzanakis21
17 Φεβρουαρίου, 2023
Που βρίσκουμε τηλ η τρόπο για ραντεβού μαζί της ;;;;
review reaction 1 Johnny Red2
12 Ιουλίου, 2023
Που τη βρισκουμε βρε συναγωνιστες?
review reaction 1 Johnny Red2
12 Μαρτίου, 2024
Έχουμε τηλέφωνο;
review reaction 1 Johnny Red2
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6