Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 58 10
Call-Girls 146048
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Στο κλίμα του Αγίου Βαλεντίνου σήμερα σφήνωσα την Αγία Βαλεντίβα
Το ραντεβού κλείστηκε 2 μέρες πριν κάτι πρωτοφανές για εμένα που είμαι της τελευταίας στιγμής και φυσικά δεν είχα ιδέα όταν το έκλεισα ότι ήταν του Αγίου Βαλεντίνου σήμερα βοήθεια μας, να είνα καλά ο Άγιος να μας προσέχει της ψωλές μας και να της έχει σίδερο μέχρι τα βαριά γεράματα
Μιας που ΄ήταν και γιορτή είπα δεν γαμιέται θα κάνω το ραντεβού μιας ώρα
Περιγραφή της κοπέλας με τα δικά μου μάτια.
Σώμα κρεββατογεμιστροειδές με φυσικά πλούσια ελέη πάνω κάτω
Υποδοχή με όμορφα σέξι εσώρουχα βαμμένη όμορφα όσο πρέπει χωρίς να έχει βαφτεί σαν καρνάβαλος (αυτό προσεχώς στην επόμενη γιορτή)
Ένα ντουζάκι με τα καθαριστικά μου παρφουμαρίστηκα που λέει μια ψυχή και ντου στο κρεβάτι
Οι κλασσικές ερωτήσεις από που ξέρω ρώσικα είπα μια ιστορία διαφορετική κάθε φορά λέω έτσι για την αλητεία
Ξεκίνησε φιλάκια επιφανειακά σε όλο το κορμί και κατέληξε στο πούτσο χωρίς χέρι από την αρχή
Τρομερό τρομπόνι, κατασξήνωσε και στα παπάρια όχι απλα πέρασε βόλτα
Βάζω κι εγώ τζελ στο χέρι μου και της κάνω την κλειτορίδα μπαλόνι, σε μέγεθος αυτό το κινέζικο που βόλταρε στην Αμερική
Εκεί που τα φιλιά ήταν επιφανειακά η γλώσσα της μπήκε στο στόμα μου πέρασε λαρύγγι στομάχι και κατέληξε κωλοτρυπίδα για τόσο βαθύ φιλί μιλάμε
Φοράω σκούφο κάνω ντου και συνάντησα ποταμό από υγρά ούτε ο ποδονίφτης δεν κατεβάζει τόσα νερά όταν γίνονται οι πλημμύρες
Επειδή την έχω κλείσει για μια ώρα κρατιόμουν γιατί εγώ δεύτερη φορά σε μία ώρα ΔΕΝ
Βγαίνω και αρχίζω πάλι να παίζω κλειτορίδα μου μιλάει στο αυτί, να φέρω δονητή; Φέρε της λέω να κάνουμε γούστα
Ω ρε λαϊκή πανήγυρης έγινε ακουστήκαμε σίγουρα στο δεύτερο όροφο τουλάχιστον. Η κοπέλα έχυσε με σπασμούς και δυνατά πέταγε και ΝΑΙΙΙΙΙ στα ελληνικά και ευχαριστώ μωρό μου.
Την βάζω από πάνω και με το δονητή στο χέρι γαργαλάω την κλειτορίδα της. Πάλι καλά που δεν έσπασε το κρεβάτι
Σε ένα σημείο μου λέει σειρά μου και μου κάνει ένα λαρυγγάτο τσιμπούκι και τρομερό γλυψαρχίδι. το τέλος ήρθε την ώρα που μου έγλυφε τα αρχίδια
Λίγο σόσιαλ στα 9 λεπτά που απέμειναν ντουζάκι, Μου είπε και ευχαριστώ φεύγοντας και με συνόδευσε στην πόρτα της εξόδου με ένα βαθύ φιλί
Λόγο του Αγιου Βαλεντίνου έβαλα και τόνους και περιέγραψα το ραντεβού πιό γλαφυρά και δεν θα βάλω και λόγο μέρας disclaimer όλα αυτά έτσι για την αλητεία
Εντύπωση μου έκανε η κλήση του κέντρου να μάθουν αν πέρασα καλά

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
159€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 slaviani, Kontopodis, THV και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Φεβρουαρίου, 2023
Εισαι μεγαλος παιχτης!
review reaction 1 hornyasfuck, geroksouras
15 Φεβρουαρίου, 2023
Εἶδες ποὺ εἶναι καλύτερα μὲ τόνους καί χωρίς disclaimer;
review reaction 6 geroksouras
15 Φεβρουαρίου, 2023
οχι δεν ειναι φιλε χορνυ
G
geroksouras
review reaction 3 hornyasfuck
15 Φεβρουαρίου, 2023
Ωραίος,τυχεροί είστε στην πρωτεύουσα !!!!!!!
review reaction 3 hornyasfuck
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4