Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 10 10
Call-Girls 75409
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετα από μια περίοδο αποχής , λόγω χρόνιας αγαπουλίασης , από τα μονοπάτια του πληρωμένου έρωτα , ο ταπεινός τούτος γέροντας αποφάσισε να ανακάμψει , και να ζήσει και πάλι ένδοξες μέρες .
Και φυσικά , το target group , είναι γνωστό στους ακάκους ,ακίνδυνους και μικροτσουτσουνους παππούληδες με τους οποίους συναγελάζεται χρόνια τωρα στον τακαπληκτικο τούτο ισότοπο .
Η ιδανική υποψήφια θα έπρεπε να είναι κατηγορία MILFARA , με πλούσια τα ελέη του θεού ή του πλαστικού , κοινώς να έχει βυζάρες , να δουλεύει καλά όλες τις τρυπούλες , και γενικά να είναι αυτό που λέμε σκυλί του πολέμου .
Αναγκαία και ικανή συνθήκη , όπως λέμε στα μαθηματικά να μπορεί να συναντηθεί , εντός νομού Αττικής με το αγλάισμα των παππούληδων σε ώρα « εργασίας »
Είναι επίσης γνωστό ότι ο υποφαινόμενος πάντα έκανε τις αλητείες του εκτός ( Αθηνών & Ελλάδος )
Και έτσι ο κλήρος έπεσε στην αγαπητή κα Emilia Barak .
Το 2ωρο ραντεβού κανονίστηκε απ την προηγουμένη σε ξεμουνοδοχείο των Ν Προαστίων.
Όταν ανοιξα την πόρτα , απλα ειδα μια γυναικάρα , που απλα ηθελα να την σκισω .
Αν και ήταν ευπρεπώς ενδεδυμένη , μόνο και μόνο το βλέμμα και αυτά τα τσιμπουκοχειλα ο μικρός 7,5 στάθηκε προσοχή .
Κάποτε είχα δει την κοινωνικού περιεχομένου ταινία που είχε γυρίσει , και ως σοβαρός κριτικός του ποιοτικού κινηματογράφου , ομολογώ ότι δεν μου άρεσε , Δεν το είχε με τις κάμερες ( σε αντίθεση με την αγαπητή κα Χατζή )
Φυσικά το έμπειρο μάτι του ταπεινού τούτου γεροντος μπορούσε να διακρίνει , ότι είναι γυναίκα για πολλά γούστα .
Παραδοσιακά δεν θα μπω σε ανατριχιαστικές λεπτομέρειες , απλα θα πω : Ροκο Σιφρεντι , εισαι γατάκι ρε !!
Ο ταπεινός τούτος γέροντας , έχοντας γυρίσει 2 φορές κοντέρ σε εφήμερες αγκαλιές , τα είδε όλα κωλυόμενα .. Η κυρία δίνει πόνο , όχι αστεία .
Όπως κάθε κριτική , αυτή είναι η υποκειμενική μου άποψη
Καλά να περνάμε
( Δυστυχώς το συστημα δε μου επιτρεπει 10ρια στην βαθμολογία οποτε ο ΜΟ την αδικεί )

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ιζνογκουντ
Σπουδαίος
Εγγραφή:
28 Φεβ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
9.120
Πόντοι:
2.586
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ, eridon1877 και 40 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Φεβρουαρίου, 2023
Για δες το ραμολιμεντο. Δηλαδή επεστρεψες στο άθλημα τώρα εσύ;
review reaction 1 Roger Rabit
14 Φεβρουαρίου, 2023
Σοφέ γέροντα δωράκι της ? Τηλέφωνο ή που τη βρίσκουμε?
Λωκό δίνει?
Με σεβασμό
14 Φεβρουαρίου, 2023
Που την βρίσκουμε; ;;;;
14 Φεβρουαρίου, 2023
Ρε γεροπαραλυμένε κάτσε καλά μην σε χάσουμε !!! κυκλοφορούν και εμφράγματα , εγκεφαλικά κλπ
14 Φεβρουαρίου, 2023
τηλεφωνο επικοινωνιαs με την Αιμιλια ?
14 Φεβρουαρίου, 2023
κι εγω θελω να μαθω που μπορουμε να τη βρουμε μυστη αμα γινεται
14 Φεβρουαρίου, 2023
ενδιαφέρουσα περίπτωση , αν και δεν είμαι της σιλικόνης.

Πως την βρίσκουμε; Για να την ρωτήσω τιμουλα.
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7