Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 5 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ευχάριστη συνάντηση η ώρα πέρασε όμορφα. Η κοπέλα ήταν πολύ πρόθυμη και παρόλο τη δυσκολία στην επικοινωνία όταν το πιάσει κάνει ότι της ζητάς. Δεν ήθελε να την γλείψω αλλά προσωπικά αν δεν θέλει η άλλη τότε αντίστοιχα δε θέλω και εγώ οπότε κανένα πρόβλημα. Η πίπα είναι οκ προς καλή με κάποιες προσπάθειες για dt. Ευχάριστη πολύ σέξι και όμορφη παρουσία. Πάμε στο σημαντικό. Οτι και να γράψω οι λέξεις δεν θα είναι ποτέ αρκετές για να τονίσουν αυτόν τον απίστευτο κώλο βγαλμένο από φαντασιώσεις, δεν υπάρχει αυτό το πράγμα είχα μείνει μαλακας δεν είναι μόνο η όψη του είναι και υφή του δηλαδή ένα πράγμα μένεις κάγκελο. Βαριά κουβέντα αλλά νομίζω δεν έχω δει πιο ωραίο κώλο από κοντά.
Ο τίτλος επειδή οπότε ασχολιομουν με την πίσω όψη ξεφυσουσα με αυτά που έβλεπα με αποτέλεσμα η κοπέλα να με ρωτάει are you ok κάθε 5 λεπτά.
Αγγλικά τα πολύ βασικά.
Αρνητικά:
Παρά μα πάρα πολύ τζελ, βέβαια ήταν αργά ήταν και μέσα στο ΣΚ οκ.
Τυπικές υπηρεσίες δεν βγάζει πάθος.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
MpleMaimou
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
20 Μαρ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
635
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, doc_lin, maradona7 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Φεβρουαρίου, 2023
Φίλε από πρόσωπο τι λέει?
Πιτσιρικά η 27+?
12 Φεβρουαρίου, 2023
Έχουμε χαλάσει ο άλλος βάζει 7 και 8 ενω δεν αφήνει γλύψιμο, πίπα με καπότα, και βάζει και φουλ τζελ όλα αυτα για 140 η ώρα λές και είναι για πέταμα τα λεφτά. Και μετά τους λέμε εμείς να κάνουν αυτά που έχουν στο πρόγραμμα και φαινόμαστε οι κακοί. Ξυπνάτε γιατί η κατάσταση πάει απο το κακό στο χειρότερο.
review reaction 1 djantonis666, arxidakos
12 Φεβρουαρίου, 2023
Δέσποτα Κύριε Ιησού Χριστέ, ο Θεός ημών, ο μόνος έχων εξουσίαν ανθρώποις αφιέναι αμαρτίας, ως αγαθός και φιλάνθρωπος, πάριδέ μου πάντα τα εν γνώσει και αγνοία πταίσματα, και αξίωσόν με ακατακρίτως μεταλαβείν των θείων, και ενδόξων, και αχράντων, και ζωοποιών Σου μυστηρίων, μη εις κόλασιν, μη εις προσθήκην αμαρτιών, αλλ’ εις καθαρισμόν, και αγιασόν, και αρραβώνα της μελλούσης ζωής και βασιλείας, εις τείχος και βοήθειαν, και ανατροπήν των εναντίων, εις εξάλειψιν των πολλών μου πλημμελημάτων. Ευλόγησον
12 Φεβρουαρίου, 2023
@Greenman13
Όχι φίλε 24 είναι. Μια χαρά είναι το πρόσωπο
review reaction 1 ggalatsi
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4