Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 20 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η κοπελα ειναι πολυ δυναμικη και ομορφη οσο δεν παει.
Την προτιμησα γιατι ηθελα πιπινι και οι καλες κριτικες ηταν η εγγυηση μου.
Η συναντηση εγινε στον χωρο της για να εξοικονομησω χρονο και χρημα.
Ηταν εντυπωσιακο το ποσο καλη διαθεση ειχε και η ενεργεια της ξεχειλιζε σε ολη την διαρκεια του ραντεβου μας.
Απο υπηρεσιες ειχε καποια θεματακια τα οποια θελουν βελτιωση αλλα τα λογικα για την ηλικια της και δεν εκανε καμια χοντραδα που να με χαλασε πραγματικα.
Της εκανα ενα γλειψιμο σε ολο της το σωμα μετα απο το δευτερο μπανακι το οποιο της ζητησα και το οποιο εκανε με ευχαριστηση.
Δεν μου ειπε οχι σε τιποτα και ειχα ανταποκριση απο ρογες και καλειτοριδα. Το αιμα ερεε και οι περιοχες της φουσκωσαν και κοκκινισαν.
Οι τρυπες της ηταν ομορφες, απο τις πιο ομορφες που εχω γλυψει και γαμησει. Πηρα μονο την μπροστα και τις δυο φορες και επειδη ειχα να χυσω μερες ηταν σχετικα συντομοι και οι δυο γυροι.
Ενδιαμεσα ριξαμε πολυ γελιο και οι δυο μας στο σοσιαλ, ταιριαξε το χιουμορ μας πολυ καλα.
Οι αντοχες της ειναι για κινκυ καταστασεις, θελει το δαχτυλιασμα, το ξεσκισματακι της και τα χαστουκια στο κωλομερι τα βρισκει σεξυ και τιποτα περισσοτερο.
Οσο για την πληρωμη της, εγινε στο τελος και απο ολα οσα πηρα δικαιολογω την τσιμπημενη τιμη της.
Μακαρι να μας επισκεπτεται συχνα, ειναι ενα στολιδι του εσκορτινγκ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 11, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
M
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 eridon1877, TOMCRUISE, hornyasfuck και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού