Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.0 10 10
Call-Girls 37482
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Επίμονος και πεισματάρης από μικρός,έγινε στραβή την πρώτη φορά τώρα έπρεπε να την γευτώ.
Στον χώρο μου...και πρώτη έκπληξη το εξαιρετικό ντύσιμο ,μάλλινο φόρεμα, ημίπαλτο, μποτάκια,πήρε επιπλέον πόντους στό λεπτό.
Η κοπέλα εμφανισιακά είναι πανέμορφη,όπως ακριβώς την ήθελα,μακριά ίσια μαλλιά υπέροχα μάτια,μπογιές όχι...ένας άγγελος.
Σήκωσα το φόρεμα και άρχισα σπατουλάρισμα για ώρα,μετά δάκτυλο μπροστά πίσω όχι,gel και άλλες αηδίες όχι.
Στήθος Α+ στητό με μικρή θηλή απλά τέλειο,δυνατά οπίσθια,σηκώθηκε κάποια στιγμή και έμεινα να τα χαζεύω.
Στοματικό καλό με βαθύ μπάσιμο,από στάσεις κυρίως cow,reverse cow,doggy,τελείωμα στο στόμα με κατάπωση και ελαφρή σκούπισμα των χειλιών με την ανάστροφη της παλάμης ,χαμόγελο και χώθηκε στην αγκαλιά μου.
Ατελείωτα γλωσσόφιλα .
Πίνει λίγο κρασί καπνίζη icos.Από Ουκρανία με σπουδές στην μουσική.
Αν έκλεισα τον λογαρισμό?Χμμ...νομίζω ότι μόλις τον άνοιξα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
3 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
530€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
HoneyVoskos
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
172
Likes:
26.848
Πόντοι:
31.348
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 Constantinos27, company of heroes tho, kelenor και 28 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Φεβρουαρίου, 2023
Τι τι θελουν αυτο το iqos ρε πουστη μου.... Σα σκατα ρινοκερου βρωμαει.... Ουστ!
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, linear, Bartender 74 και 1 ακόμα μέλος
12 Φεβρουαρίου, 2023
Τυπε μπορούσες να βρεις παρόμοια στην Φυλής Μ ένα 20αρικο και να έκανες την δουλειά σου. Αν σου περισσεύουν τα υπόλοιπα 510€ δωστα στους Ουκρανούς που μάλλον τα έχουν μεγαλύτερη ανάγκη από την τύπισσα.
review reaction 1 hornyasfuck
12 Φεβρουαρίου, 2023
Ιησούς Χριστός νικά και όλα τα κακά σκορπά!!!! ευτυχώς είμαι εκτός πόλης αυτό το διάστημα Χεχε!
review reaction 3 hornyasfuck
12 Φεβρουαρίου, 2023
@kostakis27 γιατί τόση χολή; Επειδή εμείς μπορούμε να τα δώσουμε και να γαμήσουμε μουνάρες με άριστες υπηρεσίες;

Άλλο 50 ευρώ για 15 λεπτά με υπηρεσίες στούντιο κι άλλο 160+ για 1+ ώρες με ανώτερες υπηρεσίες.
review reaction 1 Yatoputso, hornyasfuck, HoneyVoskos
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4