Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.7 53 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 235046
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα χυστες μου .Με αφορμή τα δικά σας σχόλια είπα να παραθέσω και εγω τα σέβη μου σε αυτόν τον Άγγελο (μιλώντας από την δικιά μου εμπειρία και μόνο)

Η κοπέλα είναι πυραύλος οπλοπολυβόλο κανονικοτατο. Η κοπελα με το που μπαίνει μέσα ο χώρος ομορφαίνει κάνει αισθησιακή _εντυπωσιακη είσοδο με αφορμή να σου πάρει το μυαλό και να σου κλέψει την καρδιά .Η πολύ αγαπητή Σάσα είναι η γκόμενα που ονειρεύεται ο κάθε άνδρας να έχει στο κρεβάτι του δεν λέει σε τπτ όχι.


Η κοπέλα είναι λογικά λίγο μεγαλύτερη από ότι λέει νομίζω . Πολύ όμορφο πετιτ κοριτσάκι .

ΠΙΠΑ !!!!

ΤΟ ΚΑΛΎΤΕΡΟ ΤΣΙΜ#€€@# (Στοματικο για να είμαστε και κύριοι)κάνει κόλπα ωραία με εμπειρία τα οποία σε στέλνουν σε άλλη διάσταση .
Να σημειωθεί επίσης ότι σε περίπτωση που το κεράσεις μεστό στόμα της χωρίς να τις έχεις πει για κατάποση η όχι θα πάει να το φτύσει γτ είναι κύρια (πχ δεν ήξερε αν ήθελα να πληρώσω 20 η 50 και το έκανε μόνη της και Μ το είπε ) τιμάει τα λεφτά της και σέβεται απόλυτα τον πελάτη .

ΣΕΞ
Κάνει ότι στάση επιθυμείς χωρίς να φέρει κάποια αντιρρήσει . πύραυλος κάντε την υγρή και πίστεψέ με χυστες μου δεν θα το μετανιώσετε .

Σοσιαλ

Τώρα η τύπισσα πραγματικά κάνει λες και είναι ερωτευμένη μαζί σου και αναζητάει το φιλί φουλ .Γενικά πιστεύω ότι είναι κάπως τρελή δεν παίζει αυτό φαίνεται στα μάτια της .Πιστεύω ότι της αρέσει να είναι ένα sex slave γουστάρει να γαμιεται ..

Συνοψίζοντας η κοπέλα αξίζει τα λεφτά της και με το παραπάνω ένα τρομερό πετιτ κορίτσι το οποίο θα σε στείλει σε άλλη διάσταση την συστήνω ανεπιφύλακτα σε όλους σας και πιστέψτε με δεν θα χάσατε .Καλά γαμησια σύντροφοι και θα τα πούμε σύντομα σε άλλο επισοδιο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 09, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
170€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Lucifer21
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
1 Μαρ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
381
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, kwstasxat, hornyasfuck και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Φεβρουαρίου, 2023
καλύτερος τίτλος θα ήταν " προσοχή στους αγαπουληδες" Καπέλο
review reaction 3 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1