Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.5 3 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η angel είναι ένα μικρό άπειρο κορίτσι στα όρια του κατηχητικού. Πρώτο της τουρ στη ζωή της καθόλου περπατημενη εσκορτ. Έχει δει ο μπροστά της. Κάνει προσπάθειες αλλά ακόμα δεν το έχει. Είναι η κοπέλα των φωτογραφιών αρκεί να αφαιρεθεί λίγο η λάμψη. Είναι όμορφη και θέλει να σε ικανοποιήσει αλλά κρίμα δεν το έχει και ένα μειονέκτημα της είναι τα ελάχιστα αγγλικά. Η πίπα της είναι ρηχή χωρίς προφυλακτικό. Φιλάει πεταχτά στο στόμα . Κορμί όμως που με καβλωνε και στην ξεπατωσα στο ντογκυ. Είναι για αυτούς που θέλουν να έχουν ένα πιπινι που να τους καβλωνει το σώμα του. Για απαιτητικούς που θέλουν και λίγο αίσθημα ακόμα δεν το έχει. Έχει βέβαια κορμί σφιχτό νεανικό και γουστάρεις να το γαμάς. Αποκορύφωμα είναι ότι έχυσα στα καλτσακια της την δεύτερη φορά. Εγώ έμεινα ικανοποιημενος γιατί με έφτιαχνε το κορμί της και δεν θέλω πολύ να γίνω τουρμπο. Τα λεφτά μου πάντως δεν τα έκλαψα . Πιστεύω ότι σε λίγο καιρό θα είναι φοβερη

Να είστε καλά και να γαμάτε καλύτερα

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
37FCA586-303D-4C1E-8516-40A38F0489D9
Elganador
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
14 Οκτ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
129
Likes:
20.804
Πόντοι:
25.186
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 aekaldo, DmtrsxXx, aris pa και 41 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Φεβρουαρίου, 2023
Εμείς που έχουμε χύσει σε πατουσακια υποκλινόμαστε στο βίτσιο σου ,πιστε του Σαρδαναπαλου,του Καλλιγουλα και της Κυθερειας Αφροδίτης...
review reaction 3 review reaction 1 monstercock greece, hornyasfuck, Elganador και 1 ακόμα μέλος
09 Φεβρουαρίου, 2023
η φωτο Incognito Ολα τα λεφτα !

μικρο και απειρο κοριτσακι χωρις αισθημα για μενα ειναι στα δεν...ειμαι αγαπουλης αλλα απο κωλο μονο...ευχαριστω
review reaction 1 hornyasfuck, Larson, Elganador
10 Φεβρουαρίου, 2023
Θα την πάρω μόνο και μόνο για τη φωτό που έβγαλες. Όλα τα λεφτά!
review reaction 1 review reaction 2 Tsigganolagnos hronia, hornyasfuck, Elganador
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3