Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 17 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0

Τι να γραψεις για την Μίσσα;

Οτι και να γραψεις ειναι λιγο διοτι δεν μπορει να αποτυπωθει με λεξεις αυτο που ζεις μαζι της, θα προσπαθησω να το αποδωσω οσο πιο περιγραφικα μπορω

Υποδοχη με σουπερ σεξυ εσωρουχα ενα κοριτσι ψηλο σχεδον στο μποι μου και με ενα φιλι στο στομα τρυφερο, υποδοχη μιας γυναικας που εχει να δει τον αντρα της μερικες μερες και τον περιμενει καυλωμενη

Αφου εκανα το ντουζακι μου εγκαινιαζοντας το καινουριο βαλιτσακι του σπορτ μπιλι που μου εκανε φιλος δωρο πηγα στο κρεβατι οπου με πλακωσε στα γλωσοφιλα, φιλησε ολο μου το σωμα και επεσε για πιπα με παθος, την γυρισα 69 οπου γευθηκα το υπεροχο μουνι της βαζοντας και 2 δακτυλα.

Μετα με καβαλησε με παθος και κρατιωταν απο το προσκεφαλο, την γυρισα στα 4 οπου στηθηκε εκπληκτικα και την σφυροκοπησα μανιωδως, το τελος ηρθε με πιπα στο στομα της (με το προφυλακτικο)

Στο λιγο χρονο που ειχαμε μου ειπε οτι εκοψε το στηθος της γιατι ηταν FF και το εκανε DD

καποιες φωτογραφιες της ειναι με αυτο το τεραστιο στηθος που ειχε και για αυτο φαινετε πιο γεματη απο οτι ειναι κανονικα, η δε δουλεια που εχει γινει στους βυζους της εκπληκτικη με 2 τατουαζ πολυχρωμα που ειναι σαν κοσμημα επανω της

Πραγματικα συγκλονιστικη αποδοση μια κοπελας που ξεκιναει GFE και στην διαρκεια του σεξ μεταμορφωνετε σε PSE Μαζι της θα ξαναπηγαινα με τα μπουνια

*Οι κριτικές που δημοσιεύονται στο φόρουμ εκφράζουν την δική μου συνάντηση και εμπειρία και δεν συμπίπτουν κατ’ ανάγκην με την άποψη κανενός άλλου και δεν έχουν σκοπό τον επηρεασμό οποιουδήποτε, ο σκοπός των δημοσιευμένων κριτικών μου είναι για να κρατάω προσωπικό αρχείο με ποιες έχω πάει

Πληροφορίες Συνάντησης

Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kwstasxat, Antonis78, redb και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Φεβρουαρίου, 2023
Πολλές φορές έχω πάρει κοπέλες μετά από δίκη σου κριτική….!!!!
Πάντα συναντώ ακριβώς αυτό που έχεις περιγράψει!!!
Όταν βλέπω κριτική σου πλέον είμαι σίγουρος 1000/100 ότι αν επιλέξω την ίδια κοπέλα θα γνωρίζω εξ αρχής τι θα συναντήσω…!!!
Αντικειμενικός στο έπακρο!!!
Συνέχισε να οδηγείς εμάς τους νέους στο χώρο!!!!!!!;
review reaction 1 review reaction 3 Eros82, bigmountain89, Moku και 5 άλλα μέλη
08 Φεβρουαρίου, 2023
Ομοιως και εγω φιλε geroksoura. ΔΕΝ παιρνω ποτε κοπελλα που σου αρεσει , θα ειναι η τελεια αποτυχια.Συνεχισε να μας οδηγεις μιας και εχουμε τελειως διαφορετικα γουστα. Το λεω με πολυ φιλικη σημασια και αντικειμενικοτητα γιατι ολες οι κριτικες ,ολων , ειναι ιδιαιτερα χρησιμες και ολες δινουν κατι σωστο.Απλα.πρεπει να βρεις τι σε εξυπηρετει Καπέλο
review reaction 3 bigmountain89, srek7, Annapurna και 4 άλλα μέλη
08 Φεβρουαρίου, 2023
Ο λόγος Που πλησίασα και μετά γνώρισα το ξούρα ότι τουλάχιστον στην περιγραφή της κοπέλας ήτανε 100% αντικειμενικός
Τώρα όσο αφορά το σεξ ο καθένας όπως την βρίσκει
Αλλά όσες φορές αποθεώνει κάποια αξίζει να την δεις
review reaction 1 review reaction 3 Moku, Annapurna, hornyasfuck
08 Φεβρουαρίου, 2023
Σωστα......μπραβο γεροκσουρα...
Συνεχισε να μας οδηγεις.....
review reaction 1 review reaction 2 Moku, hornyasfuck, Elganador
08 Φεβρουαρίου, 2023
@andronikos3 δεν παρεξηγουμε γιατι το εχουμε κουβεντιασει κι απο κοντα, δεν εχουμε καθολου τα ιδια γουστα μα καθολου και ΔΕΝ εισαι ο μονος
G
geroksouras
review reaction 1 srek7, hornyasfuck
09 Φεβρουαρίου, 2023
Γεροξουρα,223.00 χρηστες του ΜΠΟΥ περιμενουν με αγωνια την πρωτη σου αρνητικη κριτικη..Μαλλον θα περιμενουν για πολυ...Χαχαχα!Χαχαχα!Μαλακία
Ειχα καποιες αμφιβολιες,αλλα οταν ειδα να παινευεις την αθλια Βικυ του adultclub και μια χοντρουλα του dremagirls,πειστηκα...
review reaction 3 Annapurna, hornyasfuck
09 Φεβρουαρίου, 2023
gnnakos οταν γραφω κακες κριτικες τα ματια σου παιρνουν ρεπο απο διαβασμα
G
geroksouras
review reaction 3 hornyasfuck
09 Φεβρουαρίου, 2023
Ξουρίζει λίγο ή η ιδέα μου είναι ? Χεχε!
review reaction 3 hornyasfuck
11 Φεβρουαρίου, 2023
Ιδιατερη περιπτωση της Misha, με κινδυνο υπο συνθηκες να γινει η φαση "γραφικη".

Για μενα προσωπικα NAI για 1 συναντηση, ΟΧΙ για επαναληψη.

Αυτα και ολα καλα.!!
Move on.
review reaction 1 geroksouras
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9