Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 9 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Είχα δεί τίς φωτογραφίες από ημέρες και τρωγομουν να την κλείσω . Συνενόηση με το γραφείο , είπα ότι θα επικεντρωθώ στο anal και συμφώνησαν με την επιλογή μου .
Κορίτσι με πολύ ιδιαίτερη εμφάνιση , ευτυχώς ήταν βραδυνή ώρα και δεν μας κρέμασαν κουδούνια στην πολυκατοικία Χεχε! .
Alexia λοιπόν , είσοδος με χαμόγελο , αγγλικά ικανοποιητικά , 20 χρονών λέει και τόσο είναι , γύρω στο 1,65 .
Μαλλί αφανα μαύρο , βυζάκι πολύ όμορφο δυαρακι πρόσωπο ιδιαίτερο και κωλάρα λάτιν .
Της έβγαλα τα ρούχα γρήγορα και έμεινα λίγο να χαζεύω τα τατουάζ . Ένα τεράστιο έγχρωμο που ξεκινά από μανίκια , όλη την πλάτη και καταλήγει στο όμορφο κωλαρακι Ντροπή .
Φιλιά με γλώσσα έδωσε αμέσως την ξάπλωσα καναπέ και άρχισα σπάτουλα .
Μουνάκι νεανικό , μοσχομυριζε ,το κωλοτρυπιδακι άρχισα να το δαχτυλιαζω με πολύ σφιχτή αίσθηση . Η μικρή όσο εγώ την έπαιζα με την γλώσσα μαλακιζοταν με τα δάχτυλα της .
Πίπα βασανιστική , αργή , πέρασε από παντού .
Με έφτασε στο 100% της στύσης , το κατάλαβε και πέρασε μπαλόνι .
Βάλαμε λίγο ζελεδακι στήσιμο στα 4 και είσοδος στο κωλαρακι .
Απίστευτη αίσθηση , ενώ φαινόταν στην αρχή ότι θα ζοριστεί όσο πέρναγαν τα λεπτά άνοιγε και τον έπαιρνε βαθειά όλο μέσα της .
Έβγαζα το καυλι μου και έβλεπα το κωλαρακι να ξανακλεινει με απίστευτη ελαστικότητα . Το άνοιγα με τους δύο αντίχειρες μου τέρμα και ξαναεμπαινα μέχρι να πιάσω πάτο .
Σε συνδυασμό με τα καυλωτικα βογγητα που άκουγα και την ζωγραφιστη πλατουλα που είχα μπροστά στα μάτια μου το τέλος ήρθε σχετικά γρήγορα .
Γύρισμα μπροστά και τα πήρε όλα στο έξυπνο μουτράκι της .
Σηκώθηκε με κλειστά ματάκια και γέλια και περάσαμε ντουζ .
Πολύ ευχάριστη κοπέλα , όχι σαν μερικές δικές μας που είναι μη και όχι αλλά το 150αρι αδιαπραγματευτο .
Ο δεύτερος γύρος είχε cow , reverse cow , να κοπανιεται μόνο του το μικρό πάνω στην πούτσα , τράβηγμα μαλλιών , γλωσσοφιλα έπαιρνα όσο ζητούσα και όταν κατάλαβα ότι ερχόταν το τέλος έκοψα και την γύρισα ιεραποστολικό . Μαξιλάρια στην μεσούλα και είσοδος στο αχόρταγο κωλαρακι .
Τα είδα όλα και τα είδε όλα .
Πόδια στους ώμους , και δυνατό γαμησι στην τρυπουλα . Με τα δάχτυλα της έπαιζε το μουνάκι και εγώ να πιστονιαζω ανελέητα .
Ξανά χύσιμο στο πρόσωπο και στα βυζάκια .
Χαλαρωσαμε για λίγο , money έδωσα στρογγυλά 300 (έψαχνε για ρέστα , στα + αυτό) μου είπε ότι πέρασε καλά , εγώ πάντως πέρασα καλύτερα .
Τέτοια κορίτσια θέλουμε .

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 02, 2023
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
300€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
dimigoall
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
24 Ιουν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
60
Likes:
24.120
Πόντοι:
20.486
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Stef68, topgun83 και 30 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Φεβρουαρίου, 2023
Δάχτυλα παίζουν άνετα μπρος κ πίσω;
review reaction 1 hornyasfuck
07 Φεβρουαρίου, 2023
Μέχρι τρία έβαλα άνετα μπροστά και ένα πίσω χωρίς αντίσταση .
Γενικά της αρέσει να παίζει με δάχτυλα
review reaction 1 hornyasfuck
08 Φεβρουαρίου, 2023
Ποσα επρεπε να πληρωθεί η κοπέλα? Μιαμιση ωρα και δυο πρωκτικά, ειναι 140+70+50+50=310. Πψς περιμενες ρεστα απο τα 300 που εδωσες?
review reaction 1 hornyasfuck
08 Φεβρουαρίου, 2023
νομιζω παει 140+70+50 πρωκτικο +30 στο προσωπο
δεν νομιζω να χρεωνουν 2 πρωκτικα
G
geroksouras
review reaction 1 dimigoall, hornyasfuck
09 Φεβρουαρίου, 2023
Εγώ την ρώτησα αν μπορώ να χύσω 2η φορά στον κώλο της και δεν είχε θέμα. Άρα λογικά δε χρεώνει 2η φορά πρωκτικό. Αν το άλλαξε τώρα, δεν γνωρίζω.
review reaction 1 dimigoall, hornyasfuck
09 Φεβρουαρίου, 2023
Μία φορά χρεώνεται το anal ρε παίδες .
Εμένα προσωπικά ποτέ δεν μου έχουν ζητήσει χ2 πληρωμή κάποια κοπέλα .
review reaction 1 hornyasfuck
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6